![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
jozolsen: ´Tikai tas kurš spēj savas kļūdas atzīt, spēj tās labot.´
Nu nekāda noslēpuma. Vēl arvien vecie perdeļi perdelē. Tu viņiem esi traucējošs. #1 2024-01-10 10:13 CoCoSan: Nu kā lai tev saka, ne katrs veidotais tēls attaisno oho statistiku. Možbi tev arī baigi trūkst kremļa vates un propogandas arī oho, tad droši jākāto uz adnaklasņiki.ru, telegram vai vnk jāpasēž uz soliņa savā mikrorajonā.
#2 2024-01-10 10:34 tracer: Aaa.😃no 10 janvaara jaasludina tik miilas staasti.taa jau tikumiibu var zaudeet.mugura jau saap.babuljus uz rokaam neesaajot😃
#3 2024-01-10 11:51 lapsene58: Ja cilvēks grib diskutēt par tēmu, vai dalīties savā pieredzē tad jau viss kārtībā, bet ja grib citus nolikt, uzskatīt sevi par visgudrāko, tad tādiem komentāriem nav nekādas vērtības. Kāda vērtība ir tā cilvēka komentāriem, kurš piemēram mani var nosaukt par sarkano lupatu vai samazgu? Pēc tam man viņa rakstītajam nebūs nekādas vērtības, kaut gan tas cilvēks centīsies tēlot ´´pareizo´´. Jaunie, kuri šeit ienāk nerakstīs un nediskutēs, tikai tāpēc, ka izlasot to ´´oho vērtīgo´´ cilvēku domu pērles sapratīs, nav vērts bāzties kur netiek nekas apspriests, bet gan viens otru aptaisa. Tā kā tā nobloķēšana varbūt kādam nāks par labu.
#4 2024-01-10 12:48 Vineta: Piekrītu, lapsenei. Arī tracer komentāriem un viedoklim nav nekādas vērtības, jo gadiem zākājis un nolicis visu sieviešu dzimumu. Tad nav brīnums, ka atrodas kādas personas, kas sāk runāt pretī šādam autoram. Vispār varbūt visi ņemam brīvu no tā oho. Vismaz uz kādu laiku.
#5 2024-01-10 13:45
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Iesakiet restorānu Rīgā senu neteiksim - vecu biedru ... (10)
Galvenais akcents - kaut kāds nosacīts privātums - varētu būt galdiņi nišās vai kā tā... Kas no biedriem nav redzēts 5 ...
Maska... (19)
Ir jādodas uz disko pasākumu ar maskām... Vai varat ieteikt interesantu masku, kuras pagatavošana neprasa ilgu laiku un ...
Dāvanas (37)
Ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētku dāvanā ? Veselību/mīlestību pats par sevi saprotams,ka jā, bet šajā tēmā rakstiet ... | ||||||||