FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Ceturtdiena 11-01-2024 15:13 17  48

saziedojam veel beerninjiem?

vakar latgalee beerninji noduura divus vechus.tresho saduura..shodien kauguros nodurts pusaudzis no beerninja rocinjaam.varbuut vajag veel kaadu ziedoshanas akciju ko? lai vareetu staastiit par to saziedoto naudu ka durt nav labi?

p.s. cik ilgi paijaas tos mazgadiigos slepkavas? integrees.izgliitos? vinjiem redz esot mentaali gruuti ieklauties sabiedriibaa...prom uz koloniju! ar steku sist kameer nieres atsist..lai visu muuzhu pamperos..cik var njemties? teereet miljonus?

eiropas veertiibas.

ar katru dienu paarliecinos ka debilizaacija plaukst un zelj..

bosings & bezsexis oho nosleepums atmineets
Komentāri
Jason: Un Tu domā, ka tas pusaudzis-slepkava jau tāds ir piedzimis? Ļoti iespējams, ka visu viņa neilgo (un visdrīzāk abolūti nelabvēlīgā vidē pavadīto) mūžu viņu kāds ir sitis un neko labu viņš savā dzīvē nav redzējis. Tāpēc arī tāds rezultāts. Nezinu, vai tās ziedošanas akcijas var kaut kādā mērā atrisināt šo situāciju, bet, ja viņas tādiem pusaudžiem var parādīt, ka dzīvē var būt arī kaut kas labs, tad jau nav maz.
#1
2024-01-11 15:44
tracer: jason..taatad ljausim shiem laupiit.durt?. neliksim kolonijaa?..pakratiisim ar pirkstu?.reaali nevienu shitaadu pagrimushu nevar paaraudzinaat.par veelu..tad jau davai arii cietumniekus laidiisim araa un skaidrosim ka laupit nav labi?
#2
2024-01-11 15:49
tracer: taa demokraatija ir degradejusies liidz klinkim..briselee triicvaidzinji jeegu paarrijushi..zviedrija tipisks piemeers tagad.integreeja tos curkas..un pashiem bail uz ielas iziet vakaraa tagad..un shitaas mazgadiigo bandas siro origo rajonaa..aplaupa beernus.piedzeerushus cilveekus
#3
2024-01-11 15:52
Jason: Nē, tracer, vainīgos liksim, kur pienākas. Bet vienlaicīgi vajadzētu tomēr arī kaut ko darīt, lai tādi vainīgie vairāk nerastos.
#4
2024-01-11 15:54
tracer: nevar pusaudzi paaraudzinaat ja tam nelabveeliiga gimene..respektiivi ja vecaaki dzeeraaji vai nabadziigi..un nevar vinjam nopirkt telefonu.datoru.smotkas..vinsh ies laupiit..tajaa vecumaa nefiltree ka zagt nav labi..ir jeedziens ka vinjam arii vajag gadzetus..un gatavs sist.durt.nogalinaat..pueaudzis cilveeks taa nedariis.bet pusaudzis dariis..vienmeer
#5
2024-01-11 15:57
Jason: Tad varbūt arī vajag saziedot to naudu un nopirkt tādiem pusaudžiem tos gadžetus, lai viņi saprastu, ka sabiedrībai tomēr nav gluži nospļauties uz viņiem.
#6
2024-01-11 16:04
tracer: un sanaaks taa..kameer kaadam pusaudzim maaciis labaas manieres.tikmeer shis var taisit suudus.taa sanaak
#7
2024-01-11 16:05
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Genderisms un cenzūra (30)
VR raksta, ka pirms 500 gadiem ar 1. laulības šķiršanas gadījumu pasaules vēsturē, kad izšķirās Anglijas karalis ...
Kad velētāji izvērtēs savu atbildību balsojot par konkrēto ... (38)
Atceraties kā tika pieņemti likumi par skolotāju un mediķu algām ko pieņēma ZZS valdība un būtībā palika zem tanka ...
Korumpētie zagļi iet vienā solī ar vitronic ? (21)
Valdībai šodien ari nebija mugurkaula lauzt līgumu ar vitronic!!! Vieglāk ir atkal uz laiku atlikt to visu un saņemt ...
Kur starpība (37)
Nu kur ir starpība starp neiešanu balsot vai iemest tukšu aploksni :)?
Karogs svētkos (21)
Jautājums tiem, kas dzīvo privātās mājās. Kāpēc jūs svētku un sēru dienās liekat pie savām mājām karogus? Tāpēc, ka ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅