![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Jason: Un Tu domā, ka tas pusaudzis-slepkava jau tāds ir piedzimis? Ļoti iespējams, ka visu viņa neilgo (un visdrīzāk abolūti nelabvēlīgā vidē pavadīto) mūžu viņu kāds ir sitis un neko labu viņš savā dzīvē nav redzējis. Tāpēc arī tāds rezultāts. Nezinu, vai tās ziedošanas akcijas var kaut kādā mērā atrisināt šo situāciju, bet, ja viņas tādiem pusaudžiem var parādīt, ka dzīvē var būt arī kaut kas labs, tad jau nav maz.
#1 2024-01-11 15:44 tracer: jason..taatad ljausim shiem laupiit.durt?. neliksim kolonijaa?..pakratiisim ar pirkstu?.reaali nevienu shitaadu pagrimushu nevar paaraudzinaat.par veelu..tad jau davai arii cietumniekus laidiisim araa un skaidrosim ka laupit nav labi?
#2 2024-01-11 15:49 tracer: taa demokraatija ir degradejusies liidz klinkim..briselee triicvaidzinji jeegu paarrijushi..zviedrija tipisks piemeers tagad.integreeja tos curkas..un pashiem bail uz ielas iziet vakaraa tagad..un shitaas mazgadiigo bandas siro origo rajonaa..aplaupa beernus.piedzeerushus cilveekus
#3 2024-01-11 15:52 Jason: Nē, tracer, vainīgos liksim, kur pienākas. Bet vienlaicīgi vajadzētu tomēr arī kaut ko darīt, lai tādi vainīgie vairāk nerastos.
#4 2024-01-11 15:54 tracer: nevar pusaudzi paaraudzinaat ja tam nelabveeliiga gimene..respektiivi ja vecaaki dzeeraaji vai nabadziigi..un nevar vinjam nopirkt telefonu.datoru.smotkas..vinsh ies laupiit..tajaa vecumaa nefiltree ka zagt nav labi..ir jeedziens ka vinjam arii vajag gadzetus..un gatavs sist.durt.nogalinaat..pueaudzis cilveeks taa nedariis.bet pusaudzis dariis..vienmeer
#5 2024-01-11 15:57 Jason: Tad varbūt arī vajag saziedot to naudu un nopirkt tādiem pusaudžiem tos gadžetus, lai viņi saprastu, ka sabiedrībai tomēr nav gluži nospļauties uz viņiem.
#6 2024-01-11 16:04 tracer: un sanaaks taa..kameer kaadam pusaudzim maaciis labaas manieres.tikmeer shis var taisit suudus.taa sanaak
#7 2024-01-11 16:05
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Genderisms un cenzūra (30)
VR raksta, ka pirms 500 gadiem ar 1. laulības šķiršanas gadījumu pasaules vēsturē, kad izšķirās Anglijas karalis ...
Kad velētāji izvērtēs savu atbildību balsojot par konkrēto ... (38)
Atceraties kā tika pieņemti likumi par skolotāju un mediķu algām ko pieņēma ZZS valdība un būtībā palika zem tanka ...
Korumpētie zagļi iet vienā solī ar vitronic ? (21)
Valdībai šodien ari nebija mugurkaula lauzt līgumu ar vitronic!!! Vieglāk ir atkal uz laiku atlikt to visu un saņemt ...
Karogs svētkos (21)
Jautājums tiem, kas dzīvo privātās mājās. Kāpēc jūs svētku un sēru dienās liekat pie savām mājām karogus? Tāpēc, ka ... | ||||||||