![]() | |||
|
|
Iepazīsties
410 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: ir oho narkologijas nodalja..pacienti zinaami..ielaistaam kaiteem..
saasinaajumu faazee..kad arii pilnmeenes apogejaa..tad zili briinumi te oho notiek.. ko vinji dzer? vai snjauc vai potee? kas to lai zin. taadi koloriitaakie pacienti manaa ieskataa ir savvalnieks.fargo..un arii iveta jaunzeme kad maximaa alko izpaardoshanas tad pacienti pa taisno uz oho naak taa dienas divas triis..kad viss izdzerts.kad no oho detokss sanemts..shie izaarsteeti.mentaali atvieglojushies aizslaaj ikdienas gaitaas #1 2024-01-08 05:01 tracer: ir arii mums juurnieciibas pulcinsh..
vieni no spilgtaakajiem pravieshiem.brunciem pliivojot plataam kaajaam staavot uz titaanika klaaja iebraazhas riigas juuras liicii kliedzot navigacijas fraazes tie meegina mazos miilas kugiishus uzstumt uz seeklja kaa piemeeru gribas mineet aizved mani.starp citu. spilgti titaanika klases kugiishi.. nu jau dzelmee tie..maaca rengeem labaas manieres #2 2024-01-08 05:12 tracer: ir arii kara apmaaciibas taktiskaas vieniibas nodalja
rotaajushies paava astes atribuutiem tie klusinjaam perina operatiivos kaujas plaanus kaa ielenkt ienaidnieku.. un kameer naidnieks apluuko rotaajumus.klusinaam nozmiegt to taa neviens vien laacplesis esot ierauts miiloshaas daugavas atvaraa.. taa nu dziivojam..katrs ar savu laapstinju rojam to kuudras purvu #3 2024-01-08 05:20 IvetaJaunzeme: Paldies par komplimentu! Sen nebiju tik gardi smējusies, smējos kā kutināta!🤗
#4 2024-01-08 10:33 tracer: sanij.gerevnja tu..jau gadu nebraucu taxi😄.vienkaarshi kameer ciksiite dushaa.varu uzrakstiit.pākaitinaat oho tikumiigaas😃
#7 2024-01-08 15:59
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Gada noslēguma pasākums (20)
Gads tuvojas beigām, firmā jārīko gada noslēguma pasākums,itkā jau nebūtu problēmu, bet firmā 8 veči (25-50),un ...
4 Balti Krekli (35)
Foršs krodziņš Kurzemē (9)
Vai kāds zin kādu foršu krodziņu Kurzemē, kur var arī kārtīgi izdejoties?
Vai esat bijuši cietumā...? Kādi iespaidi...? (29)
Vai esat bijuši cietumā...? Pie kāda Ciemos...? Varbūt pašiem ir bijis tas gods Tur pasēdēt... kādas atsauksmes, kādi ...
Vai kāds jau atklāja peldēšanās sezonu? :) (26)
Kuras ūdenstilpnes jau baudāmas? :) Šodien tik karsts, ka liekas, ka varētu pat jūrā ieskriet :D | ||||||||