|
...ir jau kas uz mēl- gan ko sacit gan uzpilināt. Bet vēl jau paspēs. Dziesm vēl pusē. |
|
|
|
19.novembris 2008 16:00
...un tagad otr daļ: ...sadomaj kopa ar latvju puikām paostit pulversmak..pašaut ar kramenīc...kaimiņanniņ pabučot...moš šrapnelkodien sajust uz pēcpus...Nu to film jauno paskatit...Jidritvai kociņ- rād, ka tā apaļrip i tukš!!!!!! Sviesc, ... lasīt tālāk |
|
...divas ziņas: vien lab, otr slikt. Cik nu mans paurs saprot no iluminācij, tad bijušā hansenes ēka visvisvisvisforšāk gaismotā!!!Lab, lab- Swedbank...Protams, arī Eizenbahntilt zilie gaišumiņi!! :)))))))))) |
|
18.novembris 2008 16:33
...ei, latvju zeltenes!...vai kāc ārzemnieks arī tika no jums savaņģots?... |
|
17.novembris 2008 11:46
...jaunais tilc?... |
|
17.novembris 2008 01:18
...dosimies svinēt! ...par LATVIJU! |
|
|
|
15.novembris 2008 19:34
...pārskrēju te ar ačiem fixi:...nu vienas noskaņas tālas pēc ziliem vakariem....Sirckaites? |
|
14.novembris 2008 16:41
...arī viņam ir domas... |
|
14.novembris 2008 15:58
...tiem, kas paties pelnijuš! Viss nedēļ! |
|
14.novembris 2008 15:43
...man te iepriekš bij vien auzmotorrat bild. Negrib romantik, tad var ar ko ātrak- viss pārejais jau tāpat kā tur teikc. |
|
|
|
12.novembris 2008 12:32
...Lāčplēsis...No senatnes līdz šodienai...Viņa uzvaras un neveiksmes...Bet kas tad īsti viņš bija? Labais puisis- pozitīvais tēls? Spēka mitriķis jau gan, spriežot pēc nostāstiem...un blondā Laimdota, ugunīgā Spīdola...Vella draiskulis ... lasīt tālāk |
|
...par Tēvzemi, kāda nu tā ir laikmetu griežos... |
|
...pie kāj tos lauks. Grib kur braukt- laid ziņ!! Es grib stūret!! Busiņč ar 19-20 viet!!! Rīga mājviet jeb stalls. Neslēp sej azote, kad vajadzib! |
|
5.novembris 2008 09:59
Latvijai-90. ...cik bremzetam jabut cilvekam, lai katr rīt redzet šād ain pa sav istablog?? Un negribet neko mainit....Bet var taču! |
|
3.novembris 2008 23:01
..i iedzēr, i kūk ēd...nu rādas cit skat pavisam!!! |
|
3.novembris 2008 22:45
...tā nu viš i. Kādreiz gribas ko sald... |
|
3.novembris 2008 21:32
...tic nu vēl: izskraidijas ar to šķlīvit pa to lauk, bet nekād sexkanālbild tā i neieraudzij- laikam blefs vien i tas satelits.... |
|
|
|
29.oktobris 2008 16:54
...lai visiem lab atpūtspēj! |
|
..cik debīlam jābūt, lai tā izdarītu???...es iespiest viņ kājstarpmants skrūvbeņķi un griezt ciet...atlaist...atkal griezt ciet..... |
|
...Vencpil...vakar vakarpuse...pac slapš un vis caurum pill ar smilt... |