|
27.oktobris 2008 13:49
...tāda savāda tā puķe?... |
|
24.oktobris 2008 17:12
...tas jums ēstgribai! |
|
|
|
24.oktobris 2008 16:35
....tā jau vakardiena, bet...garšīga! |
|
23.oktobris 2008 10:48
...vienc sviesc te!!! Jāiet ko praktisk padarīt... |
|
22.oktobris 2008 19:51
...braucu sab. transportā: klau, kur tā Vecpiebalga atrodas?-sarunājas kāda beibe(protams mati gaiši)ar džeku...Pie Siguldas?..tad zvana kādam(draugam)..Atbilde- starp Madonu un Gulbeni-dzirdu pārsakām...Smīnu es, smīkņā citi, kas dzird...Eh, kad ... lasīt tālāk |
|
..es vismaz šādu reālo šodienu redzēju dažas h atpakaļ(skaidrā prātā un pie jēgas)... |
|
22.oktobris 2008 10:32
Kāds pavērs apvārsni?...te tikai kustībā 2 interešu grupas: sexxxx[:))))] un astrologi(~~) |
|
...bijāt jūs reiz smukmāsiņas..(ar dievu skaistā jaunība) |
|
|
|
20.oktobris 2008 17:13
...lido, lido gan tie putni projām!...ko visi tā aukstuma baidās?...Uzsnigs sniedziņš balts- zemei paliks silti, silti... |
|
...vieni cep...un citi šmorē...internetā ogas saujām rij...Miglas vāliem pārpilnā, ieskatos es rīta gaismā austošā...Visiem tomēr nesaprast! |
|
...un tas bija viss, ko iečukāja vecam, patiesi vecam cilvēkam- pakritušam.Viss! Atbraucu, jau vairāk kā 12 st. pagājušas, skatos: guļ, čāpstina muti- neviena blakus!! Kur izpalika ātrā reaģēšana, stacionēšana? Bet ir dēls, kam ... lasīt tālāk |
|
18.oktobris 2008 14:03
...tad uzliec ko galdā!...par godu šai dienai!!! |
|
..dažiem te vēsi?- citai pats labums!!! 5.oktobris... |
|
18.oktobris 2008 13:28
...paiet dienas saulainas un jaukas... |
|
...nenāciet klāt rudenī!...man jābūt rudenī vienam... |
|
..tā čigāniete atrautos no manis!...eju pa stacijas tuneli garām kādai jaunulei: velk ratiņus, ausīs tas muzončirkstis,protams, neko ne jūt ne dzird, sānā somiņa...ieraugu divas plaukstas itkā atveram to...taču neveixmīgi- ... lasīt tālāk |
|
|
|
...visiem jau nepatīku, tomēr te esmu!! |
|
5.oktobris 2008 22:36
...rīt būs jau cita diena, citas krāsas...Šodienas mirklis... |
|
3.oktobris 2008 17:18
...montāžniekam A:...sameistarosi ko nebūt?... |
|
3.oktobris 2008 13:40
...kaut kad atpakaļ laikā kādam ļooooti vajadzēja oranžu...Nekādas revolūcijas, bet tā sarunāts!! Atrast bija neiespējami...nācās pasēdēt pie citas mašiņas pedāļiem un rīkiem...Meistara adatiņa nedarbs? |