|
22.decembris 2008 15:16
...ir agra ziemas dienas novakare...Uznāca miesaskārīga vēlme... |
|
...labrīt pansionātā! Palikušie jau šķiet uz baznīcu iet netaisās?...Svētos textus paklausīties... |
|
20.decembris 2008 20:14
...Vidzeme bija balta balta...Tā pavilka domas uz ko nerātnu, kad atgriezīšos- papikoties vai ar kādu sņeguročku...Bet Rīga...kāds murgs: slapja kā grīdlupata....:((((((( |
|
...nu, kas jauns dīvainīšu sanatorijā? Visi kur lidot vēlas..pabūt paralēlajās existencēs... |
|
17.decembris 2008 11:31
Kad mātes nebij" mājās,
Un tēvs bij" darbā dievs zin kur...
Es piedzimu. Pat džinsu bikses nebija man kājās...
Daudz gadu pagājis...Latvija!...vai jūtos še kā mājās? |
|
|
|
...kas te sanāks, vēl nezinu...Iet process...pusdienlaiks jau drīz!... |
|
15.decembris 2008 17:07
...ceļš uz sievietes sirdi...Cik daudz to trepīšu nez vajadzīgs?... |
|
11.decembris 2008 18:33
....ir vēlme kur braukt?...Varētu aizstūrēt....Tā sacīt: roka roku mazgā..... |
|
...šodien izstaigāju Riga Central. NEKĀDAS liecības, ka valstī būtu finansiāli saķērumi. Cilvji kā Ziemeļjūrās ledusgabali viens gar otru trinās! Tagad sautēju kāpostus...Gan jau sanāx ko šķīvi izrotāt...un uzkost.... |
|
10.decembris 2008 17:27
...un Jums?... |
|
|
|
10.decembris 2008 17:12
...svece ir kā sieviete- jo vairāk sakarst, jo atveras!? |
|
...nāk vakars...Esiet rātni! Neaizraujaties pārāk...Rīgā nav kur pačurāt... |
|
...nu tā! Sakari atkal darbojas...Pastāvēs, kas pārmainīsies! |
|
3.decembris 2008 15:41
...a padomjlaika tehnika nevienu nesaista? |
|
3.decembris 2008 14:43
...labam garastāvoklim! |
|
3.decembris 2008 14:22
...čiviņš!...vai te ir kāc no Vaiņodes?? Kā iet turp labākais ceļš?? |
|
2.decembris 2008 16:29
...viens aliņš tavā dzīvē... |
|
|
|
...neatmet doma par to Munameģi...Aizbraukt sniegā...Ir vēl kāc? |
|
2.decembris 2008 16:18
...nu ko vēl vēlies saturēt? Tavs laiks ir pagājis....diemžēl. |
|
...kāc te sak, ka snieg nav?...Pazaveries ledusskapī kaut...Bet varu arī aizvest patrakoties...Busiņč būs! |
|
|