|
....mani pagrūda...un tad es gāzos lejā....Atmuguriski....vēl griezienā...tad vēl kādi tur pauguri, kur tevi pamet gaisā...un jau esi lejā....ūūūū!!! Un nevajag nekādas tur speišelī slēpes nekā, kā citos mūsu kalnos, vien ar plastmasu pārklāts ... lasīt tālāk |
|
18.februāris 2009 13:08
...gribējās sāli pakaisīt.... Pieļauju, ka citi arī būtu vienisprātis. Tomēr pārdomāju. Vai tas ko nozīmētu par notiekošo manī?..... |
|
|
|
...extrēmās piruetes, kas varēja beigties ar zvaniem. A/c Inčukalns Rīga. Tā vakar kāda domāja skrieties pa priekšu lielajam busam....Tak jau atrāvās...(Bļin, dura, ledus taču uz ceļa!!!)...tad griezās atpakaļ busam ... lasīt tālāk |
|
...runcis laizot savu mantību, kad neesot ko darīt- tā esmu dzirdējis sakām. Es noformēšu kādu nesen nomainītu balkona logu...Jāpiešauj roka... |
|
...nakts zvans...Un brauciens tiek atcelts. Vai labvēlīga tā ziņa vai kā citādi, bet jāpieņem vien ir. Gadās arī tā. Neredzēt tos kurratu ceļus šoreiz. |
|
31.janvāris 2009 22:36
....no rīta āvu savas kājas...tik nesen atgriezos...Tā tas vakar bij, tā šamā diena...Dzīv paiet viena skriešana, vēl neilg atpakaļ to vitamīnslot sameistarej...lai paglabat tumšos labirintos. Saucas: pielikt kuņģ. Nu lab- paēst! Rīt tas pac ... lasīt tālāk |
|
...cik reiz i teikc: ...nu nelien di...ā!!! Prātiņš atpalics no pedālen...Skrien kā indet mērkaķ! Tād i tā Rīg krīzperioda šodien. |
|
30.janvāris 2009 11:12
...šamais tāāāds neprognozējams...Esiet piesardzīgi! |
|
27.janvāris 2009 10:56
....kaut kas te neiet...Gribējās ziemu parādīt... |
|
|
|
24.janvāris 2009 14:01
...hei, hei ceļotāji!...kur esat iestrēguši?...man kļūst garlaicīgi, ja busiņš stāv...Kustība- tā ir dzīvība!! |
|
....šorīt stihija pilsētā?....visi stāv ielās?...snieg. Man jau tas iet pa skaisto- varēs ar dēļiem paieties laukos... |
|
6.janvāris 2009 13:25
...izbaudīt ziemu...To jau var dažādi- vairums sēd pie kastes..Apmierināti. |
|
6.janvāris 2009 13:06
...gribu ziemu!...gribu sniegu!... |
|
.....kā mani aptīrīja...kā man šodien izzaga visu no mašīnas...ne dokumentu, ne naudas!!!..Un braucot pāri Zemitančikam degviela, šķiet, beidzās, ... lasīt tālāk |
|
...tie ieraudzītie draņķīgie pilsētas arumi bija kaut kā jāizkliedē... |
|
...biju pasaku valstībā: kur dienā viss, saules apspīdēts, mirdz un laistās, kur nakts stundās zvaigznes košas dzestri staro...Ziemā. Šodien atgriežos Rīgā- tik netīra, vienmuļa savā steigā... |
|
5.janvāris 2009 17:11
...Lai veiksme pavada Jūs vienmēr- jaukie, draiskie un ne tik draudzīgi skaņotie cilvēciņi! Priekā! |
|
|
|
28.decembris 2008 19:25
...nu ir taču tie labie rūķi, tici vai nē, tāds prieks par šo!...Paldies Tev Salavecīti!!(a varbūt Sņeguročkai?)... |
|
28.decembris 2008 19:20
...aizgājuši gaišie svētki klusi...jātipina nu uz māju pusi... |
|
23.decembris 2008 15:04
...labai noskaņai...Esam taču to pelnījuši! |