|
21.aprīlis 2009 21:32
...kur tad tie ūdeņi tā aizlikušies?....vēl dienu atpakaļ bija tik pārplūdis... |
|
19.aprīlis 2009 21:31
...nekas, ka vēsi vēl, bet drīz te ies vaļā tas pumpurdullums... |
|
16.aprīlis 2009 21:27
...ei svešiniek?...ko meklē še? Tas dīķis man un manai draudzenei!!! |
...lai ko Jūs še par mani- es tomēr braucu joprojām, ir ļaudis, kas grib redzēt pasauli savām acīm.....Ir kāda interese par busiņu? Viss pašu rokās. Uz paplātes neko nevienam... |
|
15.aprīlis 2009 21:51
..nu!...kurš te ir pret mani???... |
|
15.aprīlis 2009 21:38
...kāc maziņš pažariņš GNP...šovakar. Gan jāsaka, esot 2 dienas Igaunijas ceļos- NEKUR neredzējām tos sviliķus!!! Latvieši ir cūkass??? |
|
|
....lai jauka diena jums, atkarīgajiem!!!..ha, ha!! |
|
13.aprīlis 2009 15:16
....ha!!!...VIŅA NĀCA ATKAL!!!!...Nu tā pati fidiņa...(jau janvārī te izlikos)...diedelēt...Biju jau sakopis busiņu pie Statola Dzelzavas ielā...skatos- nāk!!!..tā pati...Tikai no tā efektīgā šarma: zābji uz augstpapēža, smalkie ... lasīt tālāk |
|
31.marts 2009 11:57
...laiks kafijai... |
....aprill, ...aprill.....Bet viņa tomēr peldējās...Sestdien, Liepājā... |
|
....te laikam nakšņojam, brokastojam, siekalojamies gar citu krūtīm un slaidkājiņām, a iezemieši?? Sabiju 3dienas pa Kurzemi, gribot negribot draudzējos ar putniem...A saprotiet kā vēlaties!! Daudziem še masturbējot pie ekrāna ... lasīt tālāk |
....te tas liebabals....Un munīcija ar kastēm, kastēm....Kas notiek Latvijā, jūs ziniet?.... |
|
25.marts 2009 13:03
...nedaudz pastaigājos pa tuvējo apkārtni...Nu jāsaka, ka redzēju daudz....gan pavasari katrā grāvī...gan nomaskētus tankus.... |
|
|
|
24.marts 2009 17:36
....tā paretāk šurp ceļš ved. Kā klājas pavasara saulgriežlaikā še mītošajiem Daiļmīļiem un Mīlgaidām?... |
...pamēģināju. Cik nu tas ir pieņemams iekšām- nezinu. Visādi dārzeņi svaigi...Katrā ziņā ar trim tortillām bija genugh! Pamēģiniet arī citi...Tex-mex saucas...Lai interesanti garšo!! |
|
14.marts 2009 15:51
...nu tā viņas tur zied..pie mājas pakša...Pavasara vēstneses... |
|
6.marts 2009 11:14
....kuram dot pa kaklu? Vakar baņķieris Rimšēvics aizgūtnēm par latu!! Šorīt Egle skaidrā textā par eiro jau jūlijā.. Vēl pieminot eirodarboņu-finansistu atzinumus. Bļin, a ko?... |
|
3.marts 2009 14:07
...kad visi gribētāji samet katliņā, tad var kurnebūt doties...te Otepes baltums redzams. Vai slikti, ja esam vienoti domās?.....Kas bremzē izpausmes??? |
|
3.marts 2009 13:50
....ja ikkatrs zemē sētu vienu graudu veselu..... |
|
3.marts 2009 13:26
...kādam velk pa kreisi?...nav peļami!...bet ja zīmes mudina pa labi?... |
|
|