|
19.maijs 2009 16:34
...zied ābeles baltiem ziediem... |
|
19.maijs 2009 16:32
...reiz te ziedēja rozes...Īstas...Skaistas...Paša koptas...Sanāk, ka es tas dullais, kam tās vajadzēja. |
|
17.maijs 2009 12:26
... vēršdzira... |
|
17.maijs 2009 12:11
...lai Jums labi noiet!....siekala...Tikko uztaisīju... |
|
17.maijs 2009 11:22
...kad jau rīta kaff padzēru!..mans vēders sāk trokšņot, ēst prasa, vai?...Būs jāiet ko iesākt....Pabraukāts diezgan dažās dienās- reizes trīs Viļņā biju, gan naktī..gan dienā...vēl kur...Jāpalutina sevi, kas gan cits to gribēs?... |
|
|
|
15.maijs 2009 20:34
..lasu, ka kādam pavēsi...Nu ko?....varbūt ierīvēt?.... |
|
...kas paspējuši sarunāt, tie tiks kur vēlējušies...Līdz Viļņai. Pārējiem- atveriet maciņus... |
|
...kāc grib uz Viļņ tikt?....sestdien aizrauš pa leišmals šosejs....Gan tā agrāk ies turp, kādiem 6.oo |
|
...varbūt kādu no mūsu busiņiem derētu līdzīgi noformēt?...vakar vēlu pastaigājos pa vecpilsētu Viļņā un aizdomājos...Nauda jau nesmird! |
|
12.maijs 2009 11:47
...klāt ceļojumu laiks...Vajag busiņu?...Atliek vien uzzvanīt! |
|
|
|
...tā tās dienas paiet...Pistoļsvētkos Liepājā vilnītis pieskaloja kurpes...Tā i ka lien pa tuv, ne?...bet šūpuļsvētkdien svinet nesanāc: jāvažo japīši caur Šauļ Krustkaln un Kauņas Japāņmācībskol uz Viļņ...Un tikai paša nakts melnuma es ... lasīt tālāk |
|
11.maijs 2009 12:07
...ejam cilvji pienenēs?.... |
|
...te nu ir tā naša Rossia...Nu neprot šamie slaidi slīdēt pa gludajiem ceļiem! Bedres neļauj iemigt...A te...tik līdzens.... Pašmāju bāleliņi jau arī neatpaliek- Annenieku līkumā boisi līda no apkūleņojoša bembja...Un labākais- iekšpusē beidza ... lasīt tālāk |
|
5.maijs 2009 12:46
....tas puisis bija labais!...gāja dungodams to dziesmu par Baltijas vienotību...Uzrunāju, patrinām mēlītes...Ar tādiem var doties pasaulē! |
|
...svētki aizvadīti, gan nosacīti, jo vienmēr ir kādi, kas dodas pasaulē! Un tad tiešām svētki! Redzēt, sagremot to, salīdzināt ar līdzīgām norisēm pašmājās. Veidot savu viedokli par esošo. Kā dzīvojam Latvijā...KĀPĒC ESAM TĀDI, KĀDI ... lasīt tālāk |
|
28.aprīlis 2009 11:00
...šamā vieta arī zināma!..ne vienreiz vien še būts, tauta jāved, ja tā vēlas!! Un pareizi dara, ir forši!...un Jūs? |
...ko te šodien piedāvā???...bebra zobus?... |
|
....pienācis laiks atkārtotai a/vadītāja medkomisijai. Padalieties ar info, vai to var iziet joprojām CSDD Rīgā? Rindas garas? Telefons?... |
|
|
|
...vai krokodils tas, vai pazudušais runcijs Bencijs?....Pabriesmīgs atradums... |
|
...nu jau vairs nekur!...atnācis arī te, kurjatņikā, pavasaris:..tik daudz atkailinātu būtņu, ka raibs metas...cita citu grib pārmakšķerēt: Lasmaņrita arī antīko mēbeli demonstrē laukmalā, ar sevi uz tā...citām mīkstumu asorti par ... lasīt tālāk |