FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

lazdarr dienasgrāmata

19.maijs 2009 16:34 
  ...zied ābeles baltiem ziediem...
19.maijs 2009 16:32 
  ...reiz te ziedēja rozes...Īstas...Skaistas...Paša koptas...Sanāk, ka es tas dullais, kam tās vajadzēja.
17.maijs 2009 12:26 
... vēršdzira...
17.maijs 2009 12:11 
...lai Jums labi noiet!....siekala...Tikko uztaisīju...
17.maijs 2009 11:22 
  ...kad jau rīta kaff padzēru!..mans  vēders sāk trokšņot, ēst prasa, vai?...Būs jāiet ko iesākt....Pabraukāts diezgan dažās dienās- reizes trīs Viļņā biju, gan naktī..gan dienā...vēl kur...Jāpalutina sevi, kas gan cits  to gribēs?...
15.maijs 2009 20:34 
..lasu, ka kādam pavēsi...Nu ko?....varbūt ierīvēt?....
15.maijs 2009 19:32  (labots 15-05-2009 19:32)
...kas paspējuši sarunāt, tie tiks kur vēlējušies...Līdz Viļņai. Pārējiem- atveriet maciņus...
14.maijs 2009 16:08  (labots 14-05-2009 16:09)
...kāc grib uz Viļņ tikt?....sestdien aizrauš pa leišmals šosejs....Gan tā agrāk ies turp, kādiem 6.oo
14.maijs 2009 15:25  (labots 14-05-2009 15:25)
...varbūt kādu no mūsu busiņiem derētu līdzīgi noformēt?...vakar vēlu pastaigājos pa vecpilsētu Viļņā un aizdomājos...Nauda jau nesmird!
12.maijs 2009 11:47 
...klāt ceļojumu laiks...Vajag busiņu?...Atliek vien uzzvanīt!
11.maijs 2009 12:22  (labots 11-05-2009 12:24)
...tā tās dienas paiet...Pistoļsvētkos Liepājā vilnītis pieskaloja kurpes...Tā i ka lien pa tuv, ne?...bet šūpuļsvētkdien svinet nesanāc: jāvažo japīši caur Šauļ Krustkaln un Kauņas Japāņmācībskol uz Viļņ...Un tikai paša nakts melnuma es ... lasīt tālāk
11.maijs 2009 12:07 
...ejam cilvji pienenēs?....
11.maijs 2009 11:41  (labots 11-05-2009 11:44)
...te nu ir tā naša Rossia...Nu neprot šamie slaidi slīdēt pa gludajiem ceļiem! Bedres neļauj iemigt...A te...tik līdzens.... Pašmāju bāleliņi jau arī neatpaliek- Annenieku līkumā boisi līda no apkūleņojoša bembja...Un labākais- iekšpusē beidza ... lasīt tālāk
5.maijs 2009 12:46 
....tas puisis bija labais!...gāja dungodams to dziesmu par Baltijas vienotību...Uzrunāju, patrinām mēlītes...Ar tādiem var doties pasaulē!
5.maijs 2009 12:27  (labots 05-05-2009 12:32)
  ...svētki aizvadīti, gan nosacīti, jo vienmēr ir kādi, kas dodas pasaulē! Un tad tiešām svētki! Redzēt, sagremot to, salīdzināt ar līdzīgām norisēm pašmājās. Veidot savu viedokli par esošo. Kā dzīvojam Latvijā...KĀPĒC ESAM TĀDI, KĀDI ... lasīt tālāk
28.aprīlis 2009 11:00 
  ...šamā vieta arī zināma!..ne vienreiz vien še būts, tauta jāved, ja tā vēlas!! Un pareizi dara, ir forši!...un Jūs?
28.aprīlis 2009 10:53  (labots 28-04-2009 10:54)
...ko te šodien piedāvā???...bebra zobus?...
25.aprīlis 2009 11:35  (labots 25-04-2009 11:37)
....pienācis laiks atkārtotai a/vadītāja medkomisijai. Padalieties ar info, vai to var iziet joprojām CSDD Rīgā? Rindas garas? Telefons?...
25.aprīlis 2009 11:05  (labots 25-04-2009 11:05)
...vai krokodils tas, vai pazudušais runcijs Bencijs?....Pabriesmīgs atradums...
21.aprīlis 2009 21:41  (labots 21-04-2009 21:41)
   ...nu jau vairs nekur!...atnācis arī te, kurjatņikā, pavasaris:..tik daudz atkailinātu būtņu, ka raibs metas...cita citu grib pārmakšķerēt:  Lasmaņrita arī antīko mēbeli demonstrē laukmalā, ar sevi uz tā...citām mīkstumu asorti par ... lasīt tālāk
<< iepriekšējās  23.lapa no ~32 nākamās >>

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅