|
29.jūnijs 2009 17:29
...nu nezinu, nezinu! Daudz kur pabūts, ir pamats salīdzināt cenās....Vien Latvijā nekas nav lēti nopērkams. Tās spēlītes ar tām atlaidēm, tiešām uz to uzķeras????Polijā pusdienas mājas virtuvē maksāja 7 Zl. Un paēst gribētāju bija...un ne jau ... lasīt tālāk |
|
27.jūnijs 2009 14:59
...te jūsmo par dabasveltēm un pienākušamies brīvdienām. Ir jau arī citas iespējas- būt vienmēr citā vidē, tas jau ir viens liels atvaļinājums!! Būt ceļā un daudz redzēt.Polijā kāzās pabūts, Lietuvā skaistās vietās... Drīz uz Austriju, ... lasīt tālāk |
|
17.jūnijs 2009 15:18
..braļukasi pat svētdienā klāja jumtu... |
|
17.jūnijs 2009 15:03
..jā, jā! Atbalstām savējos!...bet dodamies pie kaimiņiem relaxtūrēs....Tur taču viss ir lētāk. |
|
14.jūnijs 2009 01:53
...skujiņč?... |
|
11.jūnijs 2009 00:43
..,ārstu varbūt vajag?... |
|
|
|
7.jūnijs 2009 10:16
...tas iegāzies koks...Tā dekorācija vai aizputnieku pašnecieņas izpausme?.. |
|
...rīcība un rezultāts. Paši vien vainīgi, ka izmesti krastā. Nu nebija tā partija ruļevaja! Tas par vēlēšanām. |
|
7.jūnijs 2009 00:26
..kas te notiek?..ko neguļat???... |
|
...tas puisis vnk. taisīja naudu!..blieziens ar āmuru! - liti ķešā! Kauņā pilsētsvētkos... |
...pielijusi pļava..lauks...Nespīd arī vasarsaule...Vai tāpēc raudāšu? Ir atkal braucienu saraksts un...sveiciens visiem! |
|
3.jūnijs 2009 19:10
...šamie graužot visu zaļo pa tīro?... |
|
3.jūnijs 2009 18:32
...Un kas par to ka lietus?....Elpojiet vasaru! |
|
3.jūnijs 2009 17:41
...nāc nākdama Jāņu diena!... |
|
|
|
29.maijs 2009 11:42
...gaisma tuneļa galā?...Būs, ja vien vēlēšanās neizpaliks... |
|
29.maijs 2009 10:16
..tāds ir tas darbs tūrismā: daudz dabūt redzēt...bet pašam palikt neredzamam... |
|
28.maijs 2009 10:06
...pietiks te laik nosist!...ceļotāji sāks uztraukties...Jāiemalko spēka dzēriens un uz priekšu! |
|
...sēdej es Bugiņa vakar-vienc pac- pat iel bij tukš tai Vencpile!...uz gald zemeslod...un skatijas: kur varet ar kād fein būtn uz kād nedēļ aizlaist ceļojuma... |
|
21.maijs 2009 13:45
...viss tik košsulīgzaļš...Vakar gribējās zāli nofrizēt...nu nesanāca! Pazuda šprekstele..i pa pirkstiem nemaz nesita...Visa uzparikte tā kā bija normā...Nāksies pabaxtīties, kad parīt atgriezīšos no Kauņas... |
|
21.maijs 2009 13:18
...tā nu te visi strādā!!? Krīzi likvidējam, acis neatraudami, kaut ārā......Tur pa krūmiem putniši ņemas... čik- čirik...Vajadzētu slēgt to kūtiņu, lai ejat paelpot ziedoni!?.... |
|
|