|
14.septembris 2009 13:05
...kas gan viss nenotiek, kaut rudens jau klauvē... |
|
|
|
8.septembris 2009 12:10
...kur palikušas prasmīgās rokas??? |
|
7.septembris 2009 11:00
..visu izsakošais nepārprotamais... |
|
1.septembris 2009 22:15
...vēl jau mājās neesmu...Gadās, pārlaižu nakti kādā R viesenē, tad vedamos kurāžā- laižu uz mājpusi. Tā tās dienas aizrit. Palasoties tās mākoņdomas, kas te biezā slānī, kas tāda tukšmuldēšana vien ir, labāk esmu tiešajā- i pasauli redzu i cilvēki ... lasīt tālāk |
|
30.augusts 2009 09:41
...rudensroze.... |
|
30.augusts 2009 09:29
...ko viņa(varbūt viņš?) vēlas?... |
|
|
|
11.augusts 2009 19:25
...nu jau kādu laiku Iļģītī atvēries IKI ķēdes tirdzniecības centrs. Tāds t/c ir arī citur, piem. Limbažos. Taču Limb. es neesmu redzējis bojātus dārzeņus, nesvaigus gaļas izstrādājumus u.c. produktus. Vienmēr tīrs, gaišs, kaut salīdzinoši mazas ... lasīt tālāk |
|
9.augusts 2009 22:36
...aviācija nenogalināja. Pašu stulbums noveda līdz traģiskām beigām....ielidoja elektrovados, nozibsnīja..un nokrita....Labi vēl ka grāvmalē....es arī tur braucu, redzēju. Kartena, vakarvakarā.... |
|
8.augusts 2009 00:02
...ceļi, ceļi....Mājās būšu laikam tikai rudenī.... |
|
6.augusts 2009 16:26
...Madonna Tallinā....Bet ne jau par viņu. Nu neprot latviešu džeki braukt ar auto. Tas bija kārtējais debilisma paraugs- ceļš mājup no estiņiem. |
|
..vienmēr te kāds ir....Manis mazāk te...un varbūt arī labāk! Divām dienām pendeles saliktas, tad nu jāliekas slīpi... |
|
....krustus viņa meta trakāk kā negaisa laikā pērkoņtēvs zibeņus!!...tomēr..nelīdzēja! Turp jau aizkļuvām ar manām prasmēm, nevis dievpalīgu!!!! Tāpat jau bija skaidrs, ka tas busiņš noplīsīs. Bet kāda interesanta detaļa:..kad aiztinās tā ... lasīt tālāk |
|
|
|
22.jūlijs 2009 11:54
...tik maigs, kā biksīšu ieliktnītis, pieskāriens nebija!!...viņa moci sameta uz rupjā bēruma km 24 pirms Šauļiem vakarvakarā...Viss notiek sekunžu desmitdaļās..un paliek kāds ceļotājs bezpalīdzīgi guļam ceļa viducī...Un draugam no otra moča asaras ... lasīt tālāk |
|
18.jūlijs 2009 00:11
...būs ceturksnis pāri pusnaktij...Ko dara še tās būtnes?...Tukšā loze piektdienas vakaram?... |
|
13.jūlijs 2009 16:09
..kā noritēja Bauskas kantrī svētki?...kāds pastāstīs?... |
|
...varēju jau arī atteikties, nekas jau būtībā nemainītos. Vien tas, ka neredzētu savām acīm Austriju, kaut daļu tās. Man tā zeme sākās ar skaisto dabu, vnk. vienreizēji skaista un sakopta. Un te nu kārtīgs akmens latviešu strādīguma graušanai. Nu ... lasīt tālāk |
|
12.jūlijs 2009 19:35
..bet Dāvids(ar garmoņu) no Slovēnijas ar savējiem uzrīkoja dziesmu festu par godu uzvarai orķestru konkursā....Bija ko dzirdēt, līdz zvanīja un sūdzējās par skaļumu....Tā norit naktsdzīve viesnīcās Vīnē... |
|
...labie zēni ar močiem Austrijas ceļos...Parunājāmies mazliet-..bijuši arī Latvijā caurbraucot 2005. gadā. Patiesi ļaudis no Vācijas smagajos zirgos..Lai viņiem jauka ceļošana! |
|
...es vismaz biju Austrijā...Un to Salzburg arī redzēju. Kas te jauns? |
|
|
|
2.jūlijs 2009 11:47
..te ir kāds vai kāda no Siguldas?....pasveiciniet to rakstnieku J. Lazdu!! Tie viņa darbi ir pretīgi!!! Nav stila, nav ātruma. |