|
...cik vēroju tos lidiņus, kad tie pāri drebot šņācot iet - joprojām gudrs netieku- kā tie turas gaisā??? |
|
Tādas nu ir tās englišmeņu autokurpes sniegotajos ceļos...Slīd tas autiš kā pletīzeris uz vecmammas gludināmdēļa! Vēl jau sola sniegu un salu. Lai labi stūrēt visiem!! |
|
Ko domāt?...Katastrofa!!! Uzsniga..kur vairāk, kur mazāk- skolas ciet, satiksme slēgta, uz darbu tiec kā gribi, vakar lielveikalā tukšums: nav maizes, cukura, dārzeņu...Anglija sniegā!!! Man jau tas velk uz stipru smīnu- atrodos muļķu zeme vai kā? ... lasīt tālāk |
|
|
|
Auto...Sanāk pamēgināt dažādus modeļus, daudz visādu risinājumu- te tam Jaguar podziņa kloķa vietā...uzspied,iznāk ārā un pagriez kur vajag. VIEGLI!!...bet netrūkst arī stulbuma ... lasīt tālāk |
|
5.novembris 2010 23:41
...tur- virs maakonjiem ir saule!...Kad esmu darbinjaa, dazhaadi gaisa putni virs manis laizhas lejaa...arii zaljkraasas Airbaltic...shad tad spaarnus pashuupojot. Gatwikas lidostas skrejceljsh blakus...Bildeet gan nav ... lasīt tālāk |
|
29.aprīlis 2010 15:56
...tur- virs mākoņiem...vienmēr ir saule! |
|
27.aprīlis 2010 17:17
...tur jau viss ziedēja... |
|
11.marts 2010 22:31
...sunja nedarbi!.. |
|
...nu izved mani laukaa...samaksashu!!...A, ko?? P.S...sizhets nav maaksliigi saveidots!!! |
|
23.janvāris 2010 00:35
..nesanaaca!!..bet kas vainīgs?....Kāda viena, tāds tas otrs- nu nav prātiņš vietā un laikā! |
|
|
|
9.decembris 2009 16:11
...Braitonbīča...Neko jau- bija skaisti!.... |
|
31.oktobris 2009 21:44
...vai dieviņ tētīt!..kas te to dīkdienīšu...I meitiešu...i puišu...Krāsni iekūrāt?...būs vēsi, ja pa vienam gulēsiet!! |
|
...visi attopas, kad sniegs uz galvas?..Man jau zābaciņi ieviksēti! |
|
|
|
27.oktobris 2009 12:46
..sen sen te neesmu ienācis. Vai te kas mainījies?..tāds pats dīķītis ar vardītēm un duļķainu ūdeni. Ko šodien daru?..pamatā jau tūrisms. Tomēr esmu ceļa jūtīs- gribas izaicināties! Ka varbūt būs ne visai tīkami, tomēr citā vidē IR jāpavada kāds ... lasīt tālāk |
|
10.oktobris 2009 11:23
...saulains sveiciens visiem šejieniešiem! Šārīta salna... |
|
8.oktobris 2009 14:23
..un kas te tagad par sarunām?... |
|
..tuvākajā laikā metīšu āķi UK. Varbūt ko ieteiksiet saistībā ar nodarbi, ko tur var atrast?..būšu Gatwīkas tuvumā. Ziema tūrismā patukša...Da i gribās valodā ielauzties vairāk...... |
|
|
|
...šodien diena nekāda...Ne jau tāpēc, ka lietus!! Ir skumji, ka cilvēki dodas prom svešatnē....cilvēki brīvajā mikrofonā radio lamā valdību. Lūk: mīļā Latvija nespēj nodrošināt ar darbu savus cilvēkus...Lai elpotu, dzīvotu, būtu laimīgi.... Laikam ... lasīt tālāk |
|
27.septembris 2009 19:14
..paldies visām sveicējām vārda dienā!...ko darīt, ja mājās būšu tikai rudenī? Nebiju Latvijā...Petrogradā....Lai Jums viss oki doki!! |
|
14.septembris 2009 16:58
...Karaļavotu brīvās ieguves ūdens???Nu tur, netālu no Auces....Paldies!!!...no tādas vaļējas zampas, ar noteci uz centru, kur visi mēsli satek, kur visi duļķo to???? Ir redzēts jau daudz kur citur. Lai jau viņi smeļ savām vajadzībām. Brīva izvēle. ... lasīt tālāk |