|
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Mana dzīve
KalnietisNoKalniem
|
Mana dzīve
Mana dzīve nemaz nav viegla, tā nav priecīga un pilna ar dažādiem pavērsieniem, katru dienu man jācīnās par izdzīvošanu, katru dienu tā man ir grūta, tikai Tu, tikai Tu to spēj darīt gaisāku, blakus Tev aizmirsās viss rūgtums raizes un ... lasīt vairāk
14.jūnijs 2018 04:46
13 88 4
|
siikaa16
sieviete, 49
|
5 minūtes
Palūdza man vienā iestādē, uzgaidīt piecas minūtes. Tā, piecās minūtēs es paspēju: ielīst ziņu portālā. Izlasīju gandrīz visas ziņas. Drusku palasīju arī kaut ko no izklaides rakstiem. Ielīdu citā ziņu portālā. Tur bija viss tas pats, kas ... lasīt vairāk
8.jūnijs 2018 00:24
3 98 2
|
aina25
sieviete, 66
|
Atvaļinājuma gaidās
Tā ir paskrējis kārtējais darba gads, tuvojas atvaļinājums un pēc ilgiem gadiem ir tā reize, kad nezinu ko darīt šajā brīvajā brīdī. Rūpes ir beigušās, beidzot ir iespēja padzīvot tikai un vienīgi sev, izrādās esmu to piemirsusi.
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Pludmales pārsteigums
Jāsaka kā indiānim. Tas notika vienā no tiem gadiem, kad modē bija stringi. Ar mīļoto vīrieti devāmies ārpus pilsētas paceļot. Viņš bija ieplānojis mani pārsteigt. Tādēļ dienas otrajā pusē aizveda uz jūru. Iepriekš nebija teicis, ... lasīt vairāk
6.jūnijs 2018 16:07
4 140 3
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Neoma
No rīta darbā konstatēju, ka esmu neomā. Negribēju nevienam bojāt garastāvokli, tādēļ piesējos sev. Kaut kā negāja darāmais darbs (vismaz man tā likās). Kolēģe jau teica, ka viss ir labi. Piesējos sev ilgi. Vairākas reizes padarīto pārskatīju un ... lasīt vairāk
5.jūnijs 2018 17:54
4 102 6
|
Arabica
|
Labs virsraksts
Vai nu cilvēks jāpieņem tāds, kāds viņš ir, vai arī jāšķir jauna lapa pāri un jāpiespiež ar elkoni, lai neverās atpakaļ! lasīt vairāk
3.jūnijs 2018 20:29
12 28 6
|
fargo
|
par likteni
izvēlējos atbildēt tā. kādas īsas sarunas kontekstā. jo vēlos paskaidrot un varbūt uzreiz arī vēl kādam, ja tāds jautājums rodas. jā, par likteni. vai es ticu liktenim. man tā liekas svarīga tēma. tas ir par cilvēka vietu ... lasīt vairāk
1.jūnijs 2018 15:58
2 32 2
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Šitā piemirst
Pēcpusdienā jādodas uz tikšanos. Parasti sanāk uz turieni doties vakarpusē. Var būt nebūs jārunā angliski. Tomēr, pieklājība prasa vismaz svešzemju mēlē sasveicināties. Eju un nespēju atcerēties, kā bija angliski - labdien. ... lasīt vairāk
1.jūnijs 2018 03:18
1 105 1
|
|