![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
80 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Sigvarts60: Negribēja un negrib. Tie tikai lāči, ir arī cilvēki, kurus neviens negrib.
#2 2021-10-23 22:45 Sigvarts60: Vispār esot bijusi ideja viņus pārvilināt uz Igauniju un tur pavisam likumīgi ...
#4 2021-10-23 22:50 jozolsen: Interesanti ko tu darītu, ja viņi atnāktu pie tevis ciemos? No attāluma jau viss savādāk.
#5 2021-10-23 23:17 Sigvarts60: Visticamāk to pašu, ko citi - neko. Man ir laukos salūtraķetes, varētu uzšaut. Tādas pašas nēsā līdzi arī vairums mežstrādnieku.
Vidzemes mežos satikšanās ar lāci vairs nav ārkārtas gadījums. Viņu ir daudz un dzīvo savu savrupo dzīvi, izvairās no cilvēkiem. Šie divi ir izņēmums. #7 2021-10-24 17:58 jozolsen: Cik cilvēku nogalināja Bonija ar Klaidu?
Igaunija izsniedz ap 20 medību licenzes uz lāčiem.. #6 2021-10-23 23:41
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
kas tas par putnu? (12)
Daarzaa shogad uzradushies mazi putninji-liidziigi zvirbulim,atskaitot asti,jo taa ir spilgti oranzha.papeetiju ...
Iesakiet vetklīniku Rīgā (11)
Kaķēnam (4 men.) ir parādījušās iesnas. Iesakiet kādu vetklīniku Rīgā, kur netikai plēš naudu, bet arī ārstē un ...
boksu vietas zirgam Riga (7)
ir velme iegadaties zirgu,bet veletos atrast kadu labu boksu vietu,stalli zirgam riga,vai kads varetu ko ieteikt?
Kā lai atradina kaķi skrāpēties? (9)
galu galā nadziņus taču apgriezām. laikam jau ne nagu griešana ne koks kur skrāpēties neatradinās no gultas ... | ||||||||