FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 gertrude,  01-05-2016 14:21 3  74
tulkotājs - tā ir lieta!

tulkotājs - tā ir lieta!

beidzot saņēmos un iestādīju pirms pāris dienām nopirkto forsītiju. mans lielais, vecais krūms pirms diviem gadiem izsala beigts un pagalam. un māja pie kuras neaug forsītija, nekam neder. tātad - iestādīju un nejauši uzmetu acis uzrakstam uz iepakojuma.
tulkotājs - tā ir lieta!
Bīdermeijers rindā pēc šampūna
citi ieraksti gertrude d-grāmatā
Komentāri
williii: kadikis,labak butu!
#1
2016-05-01 14:39
esmu: Tādi brīnumi nav retums,piem uz matu balzāma iepamojuma::izkalst matus ar dvieli:)))
#2
2016-05-01 18:09
limonija: Pavasari pasludinošs krūms - cik skaisti un tēlaini noformulēts:D
#3
2016-05-01 22:11
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur varētu pēc darba atpūsties Vecrīgā vai tās tuvumā (18)
Nemeklēju klubu vai vietu izklaidēm. Vienkārši kādu mierīgāku stūrītī, kur nolīst pēc darba, iedzert tēju un palasīt ...
Kā šopavasar pie jūras ? (18)
Vai kāds jau ir bijis pie jūras sauļoties , peldēties ? Kāds ūdens ? Cilvēku daudz ? kā vispār ?
Vai kāds jau ir bijis Dzintara mežaparkā? (5)
Vai ir vērts braukt uz Dzintara mežaparku....vai tiešām viņš ir lielākais Gaismas parks?
Atpūta ar draugiem apm. 90km attālumā no Rīgas (4)
Iesakiet, lūdzu, labu piknika+telts vietu+pirtiņu (+ezera vai jūras tuvumā) netālu no Rīgas.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅