![]() | |||
|
|
Iepazīsties
470 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
esmu: Tādi brīnumi nav retums,piem uz matu balzāma iepamojuma::izkalst matus ar dvieli:)))
#2 2016-05-01 18:09 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur varētu pēc darba atpūsties Vecrīgā vai tās tuvumā (18)
Nemeklēju klubu vai vietu izklaidēm. Vienkārši kādu mierīgāku stūrītī, kur nolīst pēc darba, iedzert tēju un palasīt ...
Kā šopavasar pie jūras ? (18)
Vai kāds jau ir bijis pie jūras sauļoties , peldēties ? Kāds ūdens ? Cilvēku daudz ? kā vispār ?
Vai kāds jau ir bijis Dzintara mežaparkā? (5)
Vai ir vērts braukt uz Dzintara mežaparku....vai tiešām viņš ir lielākais Gaismas parks?
Atpūta ar draugiem apm. 90km attālumā no Rīgas (4)
Iesakiet, lūdzu, labu piknika+telts vietu+pirtiņu (+ezera vai jūras tuvumā) netālu no Rīgas. | ||||||||