FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 gertrude,  29-05-2016 19:47 4  82
Bīdermeijers

Bīdermeijers

biju uz dārza svētkiem pilī. viss pa smuko, tika demonstrēti tērpi un dejas, BET kaut kā nespēju to izbaudīt, jo iekšā visu laiku urdījās velniņš, ka kamēr kungi dancoja, mani senči pakulu kreklos svīda siena pļavā. laikam ar galvu kaut kas nav kārtībā.
Bīdermeijers
ragi tulkotājs - tā ir lieta!
citi ieraksti gertrude d-grāmatā
Komentāri
williii: viss kartiba ar galvinu!
#1
2016-05-29 19:54
esmu: Tā bija,un tagad ir kamēr kungi ..citi svīst..lai sev maizīti nopelnītu bet viņiem glaunas izpriecas..tā ir iekārtota pasaule.:)
#2
2016-05-29 20:04
limonija: Biji Jaunaucē?;) Tagad viss ir tieši tāpat - Tajā kungu un "svīdēju" jautājienā:))) Nevajag tik sociāli noskaņoties:D Izbaudi reizēm kundzes statusu - aizbrauc kaut kur un ļaujies, lai Tevi apkalpo:)))
#3
2016-05-29 20:11
esmu: Taisnība:))
#4
2016-05-29 20:17
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kaljana bāri (3)
Nekad neesmu bijusi,gribetos aiziet,vai vel tadi pastav?Dzirdeju kautko pa ausu galam,ka saistiba ar smekesanas ...
Klubs Rīgā dejošanai (34)
Sakiet kur tagad ir vaļā, kur var aiziet padejot, kur normāla publika apgrozās dāmām virs 35? :)
Restorāni Vecrīgā (41)
plānoju brīvdienās aiziet uz kādu restorānu būtu labi Vecrīgā, esmu noilgojusies, ka man kāds kaut ko pagatavos ...
Svētku vakariņas! (25)
Domāju par 18.novembra svētku vakariņām, nav vēl īsti izlemts - kur, varbūt ir idejas, ieteikumi?? Priecīgus svētkus ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅