FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 gertrude,  21-02-2016 13:19 20  297
rindā pēc šampūna

rindā pēc šampūna

pēc ilgiem laikiem aizgāju uz randiņu. nē, nekādas pretenzijas pret vīrieti, viss bija jauki, BET pirmoreiz mūžā satiku sava vecuma cilvēku, kurš ļoti skuma pēc Padomju Savienības. uz manu pīkstienu par tukšajiem veikalu plauktiem, tika atbildēts, ka visiem jau tāpat viss bija.pēc tam atcerējos, ka reiz tālajos studiju gados no rīta ejot uz agroķīmijas praksi, iestājāmies ar draudzeni rindā pie parfimērijas veikala. rinda bija trīs līkumos apkārt veikalam un divreiz avīžu kioskam. protams, uz praksi netikām, par ko pasniedzējs mūs pēc tam pus gadu `irsināja un nedeva ieskaiti, bet toties pēcpusdienā mums katrai bija 2 vai trīs šampūni, precīzi neatceros.laikam pietiek atcerēties šo, lai pat visas pozitīvās atmiņas par PS izgaistu.
rindā pēc šampūna
tulkotājs - tā ir lieta! Ziemassvētku taurenis
citi ieraksti gertrude d-grāmatā
Komentāri
joga: ...mhm...un cik jūs maksājāt par savām studijām?....:)
#1
2016-02-21 13:29
gertrude: tā ir ironija? studijas bija par brīvu, bet jāmācās 6 dienas nedēļā, tā kā ģimene ar naudu palīdzēt nevarēja, nācās piestrādāt slimnīcā par sanitāri. bet tas taču nekas, vai ne? galvenais, ka par brīvu:)
#4
2016-02-21 13:50
limonija: Te nu Tev pilnīgi piekrītu - mani arī besī tupas runas, ka PSRS laikos jau visiem viss bija. Lielākoties tā runā tie, kuri tajās rindās nemūžam nestāvēja(vīrieši), jo sievas pamanījās aizskriet agrāk no darba un izstāvēt. Es savam tēvam vienreiz arī šito iebāzu acīs(lai viņam vieglas smiltis)...Ar citu rokām vienmēr viegli ogles grābt:D
#2
2016-02-21 13:32
gertrude: tieši tā. būtu vēl kāds partijas darbinieks, bet nē, cilvēks parastais
#5
2016-02-21 13:51
riks086: Tai vecuma grupā te divi tādi - Mavs un Torpēda. Viņiem tā nostalģija pēc PSRS un mīlestība pret krieviem visspilgtāk izteikta....
#3
2016-02-21 13:45
Geisha: Tajā laika mēs bijām jauni un smuki, bet tagad tikai smuki.
Ja nopietni - viss bija deficīts pat tie sasodītie zaļie zirnīši konservos. Nezinu ka citiem, bet šie laiki man patīk labāk.
#6
2016-02-21 13:51
joga: Saprotu,Tava ģimene nevarēja samaksāt īri par dzīvokli un komunālajiem pakalpojumiem...:))
#7
2016-02-21 13:53
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai Latvijai ir reāls prezidents un satversme? (44)
Izbrīnu rada jaunais ,Levita izsludinātais Latvijas vēsturisko zemju iedalījums. No kartes ir izzudusi Malēnija,Slātava ...
Manas pārdomas tiem, kuri nezina, par ko balsot... (41)
Sveicināti, ļaudis! Gan šajā, gan citos portālos vesela virkne cilvēku nezina, par ko balsot. Laikam jau mūsu valstij ...
Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc ... (35)
Man liekas, ka katram cilvēkam ir sava partija, tāpat kā katrs cilvēks lasa noteiktu presi (The Washington Post vs The ...
Balsošana ar TUKŠU aploksni. (42)
Kāds ir jūsu viedoklis? Man šķiet , ja to darīs ĻOTI DAUDZI, tas beidzot izskanēs masu mēdijos kā protests pret šo ...
Kāpēc ir tāds negatīvisms pret universālo pamatienākumu? (26)
Šveicē jau bija referendums par universālo pamatienākumu, bija Eiropas parakstu vākšanas kampaņa un tagad britu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅