FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
MrJones dienasgrāmata
 Otrdiena 19-04-2016 00:42  32

Melaot ar vajagot ticami! :D

...a kaa buutu nemelot VISPAAR..? :)

Taas ``n-taas`` reiziites..tieshaam liidz pusei netiku! Piedod! ;)

Zinu, saapiigi, bet..ko padiisi...taada dziive! :)

Ir veel shis tas cits daraams....pieskrinu pie kompja, ieraugu to meeslu, ..uzspiezhu...rindkopas 2-3...nah**...bet vinjshs tur atkal reegojas, ,, nu taads vprjam...sauc: ``Izlasi mani, izlasi mani"...uzspiezhu atkal....kaa doma cik taal tieku? :))) 3....4...5.. rindkopas...? :D

Izlasu to suudu ATKAL, bet teksts tik nesaprotams, ka.......doma netiek uzkjerta...un taa........!

Sodien izlasiiju liidz galjam, nesatraucies! ;))

Šodien 00:54 Atbilde Lapsu teftelim!
citi ieraksti MrJones d-grāmatā (~892)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

kaķim asaro acis (9)
Reizēm manam runčukam(5 mēneši-dzīvo tikai iekštelpās)asaro acis? Vai kādam nav bijis līdzīgi? Kas varētu tur līdzēt?
Čūskas (8)
Nesen Igaunijā viena žņaudzējčūska bija aizmukusi. Saimnieks uzreiz apkārtnes iedzīvotājus brīdināja. Otrā dienā bēgli ...
Kā iemācīt sunim kārtot darīšanas ārā? (21)
Mammai tika uzdāvināta kucīte, bet tā vien šķiet, ka ir pārāk pieklājīga, lai kārtotu laukā savas darīšanas. Var ar ...
Kaķene laiza rokas. (11)
Manai kaķenei ir tāds kā rituāls- no rīta, kad pamostos un iznāku no istabas (guļamistabā kaķi nelaižu), un vakarā, kad ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅