![]() | |||
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
74 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
MrJones dienasgrāmata
fokapirmais: šos rudās nokrāsas brīnumus vislābākis ir neievērot, ar viņiem nekomunicēt. lai savā nodabā pie dīķa lopņī vardītes. Vienreiz skaļi pasaki ko par viņu domā un pēc tam aizmirsti. Metode ir gana iedarbīga.
#1 2016-04-19 08:03 tiktak: brīnos..Tu tak te esi pietiekoši ilgi ,lai pavilktos uz l-a..tos viņas skrebelējumus jau sen neviens skaidri domājošs neņem "aubē"
#3 2016-04-19 19:17 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
kā pieradināt kaķi ķemmēties? (17)
manā apgādībā nonākusi neķemmēta persiete(paldies ,ka īsspalvaina).un tikko ka ierauga ķemmi,tā kūkums mugura un ...
Iesakiet iespaidīgu vārdu sunim? (42)
kada varda labak nosaukt vacu aitu(af4arku) kuciti-ta lai jau no viena varda skudrinas skrietu par kauliem?nu tadu ...
Kāpēc kaķis sāk šķielēt? (10)
Bija maziņš zilām actiņām - viss bija kārtībā, un te pēkšņi pēc dažiem mēnešiem skatos, ka sācis šķielēt. Kaķis nav ...
Dzīvnieka māja/būda/ (14)
Interesē, kā būvējat suņu būdas tiem, kas dzīvo ārā arī ziemā. Materiāli, siltināšana, ko klājat apakšā? Ir dažas ...
Kaķis turēšanai dzīvoklī (3)
Kādas sugas kaķītis būtu vispiemērotākais turēšanai pilsētas dzīvoklī? Mani interesē un nedaudz arī biedē fakts, ka ... |