FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
MrJones dienasgrāmata
 Otrdiena 19-04-2016 00:04  48

Atbilde Lapsu teftelim!

Saakumaa, izraavi vnk no konteksta, neieveeroji, kaadaa seciibaa mans raksts iet...taadaa pakaapeniski attiistiijaas ar attieksme...taatad, saakumaa, pienjemot shos padomus, nekaadu paarmetumu NEBIJA par to, ka vinji nestraadaa taa, kaa gribeetos vnk fakta konstataacija....un noteikti ari nepamaniiji runa ari par CIENJU! ..jeb taas atkal tavaa uztveree, kaa zheelabas....? meibiiiiii......../?

Kas tieshi skaitaas pasakas no visa mana rakstiitaa ...sadomaats, nepatiess..? Paraadi, tad diskuteesim taalaak!

Par tavupraat, zheelabaam, maniem ierakstiem DG, PA...jaa, es rakstu visu to, kas ir un kaa ir konkreetajaa briidii un nekaada nodoma tur apakshaa NAV - peec izpaliidziigas rokas sauciena! :)

Kam nepatiik nepatiik...!

Taa veershanaas pie, taviem vaardiem sakot "babuljiem" neatbildeet man, ,laikam buus smiekliigaakais, ko sheit naacies dzirdeet! :)) Es VISPAAR nevienai pats nerakstu, man pie kaajas.. :) Vai domaats PA..DG....? :D Nu neatbildat TAADAM kretiinam, kaa man, ...laikam jau baigi paari kaadai nodariijis...?! :(

Tikai, sanaak, ka vinjas pashas man pa laikam raksta....rakstiija...aga..un veel no taas saucamaas Elites ar piedaavaajumu pievienoties sho izredzeeto Facebook grupai "Tvaika Shtraase".... :) kuru visnotalj ignoreeju! Pse......baigi man svariiga juusu ieveeriiba! ? :D

Par to, ko tev vecmeebelji viirieshi pasmaidiija, man pajaat....ar kaadiem darbiem, KO konkreeti, kaadam esmu pieraadiijis..?

Bet.....labi, ka pasmaida....es ari pasmaidu! ;)

...taalaak seko debiili mineejumi mineejumi mineejumi..............

kopsh shiis dienas tu esi paC parj sevi. (c) Oou.........NU NEVAR TAAaaa....ES NEPAARDZIIVOSHU! : :D :D :D :D

``..unj ja man uznaaks luste pabradaat pa tavu pleŠu, es to izdariishu. nupat reiderim jaunus asmenjus iepirku. grieziisim to tavu GiGaSaapi zemu, nezheeliigi unj bez iespeejaam daliities no spraudenjiem. promis.

ak, unj jaa - FLESHMOBS! ``

.....nujaa.....KRUTI.....berrndaarznieku izklaides! :))))

Starp citu, man cilveeks jautaa - vai striideetos ar gariigi slimu, ja zinaatu, ka gariigi slims?

Saku - neesmu dakteris, lai uzstaadiitu diagnoses.

Bet...........laikam jau ir gadiijumi, kad nevajag buut nemaz dakterim, lai saprastu, ka tur galiigi gaut kas aizshljuucis........! :(

Sorry, ,, nav daudz laika pieveers TEV uzmaniibas..!


Melaot ar vajagot ticami! :D Virtuaalaas skolotaajas - vientuljaas...
citi ieraksti MrJones d-grāmatā (~892)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Suns kā sargs (70)
gribētos jautājumā pieredzejuša cilvēka viedokli. ir māja, vajag sargu. suni-sargu. brīdi tālāk ir kaimiņi, viņu ...
vai veci mājdzīvnieki mēdz aiziet prom no mājām lai nomirtu? (21)
Vecajam kaķim ir 20 gadi, invalīds ar vienu aci un stieni žoklī pēc negadijuma. Nu jau nedēļu nenāk mājās, varbūt ...
Ko darīt ar nežēlīgiem bērniem? (33)
Interesē jūsu viedoklis un padomu arī vēlētos saņemt... Stāsts tāds: mūsu sētā ir kaķi, gan lieli gan mazie, taču nav ...
Ko darīt ar ežu bērnu? (11)
Mums mājās dzīvo daudz eži,paēd pie suņu bļodām un knapi var pakustēt,bet...nākot vienu dienu no autobusa,skatos tāds ...
Amerikāņu buldogs (32)
Amerikāņu buldogs. 4 gadus jauns. Labsirdīgs, mīl visus cilvēkus. Vakar uzbruka 9 gadus vecai meitenei, vienai no ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅