FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
vanadziene56 dienasgrāmata
 Pirmdiena 18-05-2015 20:47 17  90

Eiropraids-jauna latviešu aktivitāte

Nu, tā, kārtējo reizi esam beiguši skriet, tad nu vajag kādu alternatīvu vietā. Esam kārtīgi uzvilkuši to "Eiropas tupeli" latviešu kājās. Tādas asociācijas man radīja šovakar skatītais LNT ziņu sižets. Tagad varēsim veselu mēnesi bērniem un mazbērniem skaidrot, ka šis varavīkšņainais un galvaspilsētā svinīgi uzvilktais karodziņš ir mūsu nākotne... Mums taču arī jādemonstrē kā latvieši priecājas par minoritāšu vairošanos, mums taču arī būtiski, lai bērni zin visas gēnu izstrādātās neparastības. Lasot citu rakstīto man gan uzšķīlās draiska domiņa-derētu Rīgā tās klaiņojošās mežacūkas, par kuriem rīdzinieki sūdzās, izķert un kā Rīgas jaunpienācējus-minoritāti arī pievienot praids gājiena dalībnieku pulkam, vot, tā tik būtu jautrība!
Latvieši, parūmējieties, bēglīši nāk... Nesportiskas sievietes komentārs par...
citi ieraksti vanadziene56 d-grāmatā (~56)
Komentāri
joga: Uzmini,kas Tev tos mīnusus liek?....:)))
#1
2015-05-18 21:12
vanadziene56: Visdrīzākais, ka kāds no šejienes "dūžiem", savā laikā drusku pakasījos... :))
#2
2015-05-18 21:21
vanadziene56: Nevar taču būt, ka kāds gājiena dalībnieks ticis sarūgtināts... :))
#3
2015-05-18 21:23
pensionars: Jā massu pasākumi - mošk tie ir nacionālie sporta veidi skrie/šana lī/šana kāp/šana pulcē/šanās u.c
#4
2015-05-18 21:28
vanadziene56: Trāpīgi teikts, tas latviešiem olītis "basanoškā" vai "krosenē" ... :)
#5
2015-05-18 21:32
pensionars: Piedodiet negribēju aizskārt latviešus . Sanāca kā vienmēr , tās cūkas nav jau pirmo gadu Rīgā.
#6
2015-05-18 21:55
vanadziene56: Latvieši ir forši, tik tie valstsvīri ne vienmēr dara foršas lietas.Cūciņām Rīgas "paika" iepatikusies, "misenes" pilnas, "zacene" katru dienu. Rīdzinieki drīz viņas uztvers kā mājdzīvniekus. Man gan būtu bikses pilnas, ja tāda uz taciņas stāvētu. :))
#7
2015-05-18 21:59
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vecas guļbūves iekštelpu remonts. (10)
Veca guļbūve. No ārpuses apmūrēta ar baltajiem silikāta ķieģeļiem. Iekšpusē vecais apmetums uz skalu režģiem, kurš ...
Ārdurvis daudzdzīvokļu mājai (13)
Gudrie-zinošie lūdzu Jums padomu. Kādas durvis (vēlams par saprātīgu cenu,jo naudiņa no visiem iedz.būs jāiekasē) būtu ...
Skursteņa oderēšana (10)
Kā tas ir - izoderēt skursteni. Lai droši varētu kurināt ar Jotulu.
Top Shop putekļsūcējs-robots INTELLIGENT (10)
Vai ir vērts iegādāties šādu preci no top-shop veikala- Putekļsūcējs-robots INTELLIGENT Bļodiņa bērnam - GYRO ...
Kā izkapināt izkapti? (26)
Vēlējos pavaicāt, kā pareizi izkapināt izkapti, jāpļauj daudz,ar galodu grūti uztrīt, laktiņa ir, tik bail ka nesadauzu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅