FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
vanadziene56 dienasgrāmata
 Trešdiena 27-05-2015 20:18 40  128

Latvieši, parūmējieties, bēglīši nāk...

Tikko klausījos LNT ziņas un esmu šokā-Eiropas Savienība mums piespiedu kārtā mēģina iesmērēt bēgļus no Itālijas, Grieķijas, Āfrikas-tā nekas, ja piesola kādus 737 bēglīšus iepumpēt mazajā Latvijā. Eiropas Savienība mums jau bēgļu kvatas aprēķinājusi. Drīz būsim veiksmīgi asimilēti, ilgi vairs nebūs jāgaida. Maza dzimstība, latviešu izklīšana pa pasauli un imigrantu plūsma bēgļu veidā ir pamatīgs mehanisms genocīdam pret latviešu tautu. Lieku reizi pārliecinos, ka man bija taisnība, kad savā laikā balsoju pret Eiropas Savienību.
Mīlīši, brauksim labi ilgi uz darbu un... Eiropraids-jauna latviešu aktivitāte
citi ieraksti vanadziene56 d-grāmatā (~56)
Komentāri
joga: Nekas,būs afrolatvieši...:)))
#1
2015-05-27 20:26
vanadziene56: :))
#6
2015-05-27 20:49
simonetta: KĀDs labums no glupas tautas ? kāda tauta, tā ar viņu apietas.
#2
2015-05-27 20:26
vanadziene56: Tauta tika apmuļķota tad, kad mēs stājāmies Eiropas savienībā un daža laba persona tautu paņēma ar savu šarmu... Diemžēl. Skumji.
#3
2015-05-27 20:32
simonetta: Apmuļķot var tikai neizglītotus cilvēkus.
#4
2015-05-27 20:33
agraa: Tāda reakcija ir vienkārši mežoņa attieksme pret līdzcilvēkiem. Bēgļi ir jau tāpēc bēgļi, ka savu zemi ir pametuši , jo viņiem tur bija apdraudēta dzīvība. iedomājies, ka daudzi latvieši pametuši savu dzimteni labākas dzīves meklējumos , bet tie cilvēki tikai tāpēc, ka vienkārši gribēja dzīvot. Cik nav gājuši bojā, veicot tālo ceļojumu. Bet par latviešu tautas identitāti nevajag satraukties , process nenovēršami ir uzņēmis savu gaitu . Ja ko gribi mainīt, dzemdē 7 bērnus, ja nav par vēlu , ja vai uzaudzini 14 mazbērnus. Vienkārši , un nav ko kaukt, punkts.
#5
2015-05-27 20:49
marselis: cipari ir stipri pamazi!
si ideja jau sen gaisa virmo-,kad eiropa piedavas realu naudu par rigai apbuvetiem tuksiem ciematiem- banku kilu majam
tad ari paradisies realie beglu cipari...
jasaprot,ka mes esam ES
un agri vai velu tas notiks-,kad metal zili-melnie ar radzuku pie auss staigas grupinas pa rigas ielam.
par sarmu ,nez vai-,tobrid latvija bija jau gandriz izzagta(prihvatezeta)-,vajadziga bija piekluve pie eirofondiem,
#7
2015-05-27 20:51
Pārējos 33 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai Masks ir psihiski slims ? (45)
Es personīgi uzskatu ka Masks ir psihiski slims. Viņam ir bojātas smadzenes. Bija kautkur minēta viņa diagnoze. Tas arī ...
OHO administrācijai par cenzūru (22)
ko jūs izprotat ar cenzūru?, vai jācenzē ir viedoklis, kas satur savādāku skatījumu un vērtējumu, kurā nav ne nenormēta ...
"Vienotības" reklāma - kam? (18)
Ieraugot šodien vienotības politisko reklāmu, tā arī nepēju saprast: - vai vinjiem ir skaidrs, ka saeimu atlaidīs, un ...
Izcilākais visu laiku cilvēks (38)
Pafantazēsim? Ja jums būtu jāizvēlas izcilākais cilvēks pasaules vēsturē, kurš un kāpēc tas būtu? Teiksim būtu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅