![]() | |||
|
|
Iepazīsties
200 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
vanadziene56 dienasgrāmata
Neesmu_Alise: Man patīk gudru mediķu apgalvojums, ka cilvēkam ir jākustas kā jebkurai dabas radībai, ja viņš vēlas saglabāt veselību. Jo mazkustīgāks, jo lielāka iespēja saslimt.
Vainot maratonu cilvēka nāvē, .......tad jau gultas arī jāvaino, tājās nomirst visvairāk.......Varbūt tomēr tā ir katra personīga atbildība - zināt, kas notiek ar viņa ķermeni un kādu slodzi tas var izturēt. #1 2015-05-17 19:05 vanadziene56: Man šķiet, ka fizisks darbs, soļošana, dejošana u.tml.ir alternatīva. Es gan domāju, ja šim jaunietim nebūtu tāda pārslodze( pat ja viņš pats nav novērtējis savas spējas objektīvi), tad vēl šovakar viņš ar ģimeni sēdētu pie tējas tases. Šāda tipa masveidīgos pasākumos ne vienu vien reizi vajadzīga mediķu palīdzība, tad arī pirms tāda maratona būtu jābrīdina, jāizskaidro iespējamās sekas nevis tikai jāpriecājas par masveidīgumu.
#3 2015-05-17 19:30 daamdraugs: jau cherchils WW2 laikaa uzrunaajot aafrikas kampanjas kareivjus teica, ka labas veseliibas kjiila ir iedzert, uzpiipeet un nekad nenodarboties ar sportu :)
#2 2015-05-17 19:27 vanadziene56: Ha, ja godīgi, daži neveselīga dzīves veida piekopēji tiešām pamanās ilgāk nodzīvot par svētajiem... :))
#4 2015-05-17 19:32 Neesmu_Alise: Potenciālos dalībniekus brīdina, katram, kam veselības problēmas, spilvenu apakšā nepaliksi.
Jauni cilvēki mirst ne tikai sporta nodarbībās.........ja par neveselīgo dzīvesveidu - Statistika ir vairāk nekā kliedzoša, kad piedzērušies Latvijas dažāda vecuma pilsoņi viens otru nodur, nosit, sacērt, aizdedzina......... Laikam jāapplaudē, ka vairums tomēr atžirbst un ir dzīvi....... #5 2015-05-17 19:43 vanadziene56: Jā, pašam jau jāskatās, ko drīkstam un ko ne. Bet skrējēji ir malači tajā ziņā, ka to dara brīvprātīgi, tātad kaut kāda motivācija katram ir.
#7 2015-05-17 19:51 miljaa: Katrs izvēlas savu veidu kā brīvo laiku aizpildīt,un ne jau nu maratona rīkotāji ar pistoli draudēja kādam un lika piedalīties.
#6 2015-05-17 19:49
Pārējos 22 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
OHO pasākumi (32)
Vai ir droši apmeklēt OHO privātpersonu izsludinātos pasākumus (pirtis u.c. reklamētos tusinus)? Vai kādam ir pieredze? ...
Leļļu muzejs? (8)
Ļoti labprāt uzzinātu viedokļus un iespaidus par Leļļu muzeju. Par ekspozīciju un radošo darbnīcu. Dzirdēju, ka tādu ...
Kur var apskatīt tīrasiņu cacas? (24)
Sen neeju uz klubiem un šo kultūras fenomenu neesmu redzējis. Dažādu apstākļu sakritības rezultātā eju vērot. Jutājums ...
Vai mazās Ģildes deju vakaros ir ko darīt 39 gadīgām foršām ... (39)
Rītvakar ir pasākums, nezinām ar draudzeni, vi iet, vai ne. Vai tur ir sakarīgi 40 gadnieki? | ||||||||