FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
VECA_PIEPE dienasgrāmata
 Pirmdiena 07-11-2022 20:18 3  15

Pirmdienas vakara noskaņai,

lai jums visiem iesveras raiti darbīga nedēļa,

...arvien, arvien!

/sirsnīgi visiem novēl un piemiedz ar aci/ :)

https://www.youtube.com/watch?v=o8hcaZdQolk

...laiks *nožēlot*? Šito interviju skatoties,
citi ieraksti VECA_PIEPE d-grāmatā (~327)
Komentāri
CoCoSan: Pf, labāk mums no darbīgās nedēļas būtu kas raiti iesvēries 🤣
#1
2022-11-07 22:58
VECA_PIEPE: :DDD Ok, lai Tev iesveras raiti!
#2
2022-11-07 23:47
VECA_PIEPE: Atminos no bērnības:

Mans tētis vienmēr bija baigais optimists, nu protams, ka arī tāds riktīgs letiņš- patriots, kurš ik uz soļa dungoja pa kādai raitai dziesmiņai. Patiesi sakot, es no bērna kājas tētim līdzi pratu piedungot gan letiņu grogus dziesmas, gan arī leģionāru dziesmas.
Atminos tādu kuriozu-
Tētis sāk dziedāt: "Mēs sitīsim tos utainos, arvien, arvien...utt...",
a mans mammucis, tā pikti viņam uzsauc:
"Juri,...beidz šito, ja bērni sāks arī skolā šito dziedāt,...tad ne es, bet Tu pats iesi taisnoties skolas direktorei!"
:DDD, tagad to atceroties, es saprotu, ka mans tētis ir bijis baigais nerātnis, huligāns. Patiesi sakot, man no tiesas viņa ir ļoti pietrūcis dzīvē,...neskatoties uz to, ka zaudēju tēti manos 17., bet šodien man ir jau 60. Tā viš i!
#3
2022-11-08 00:34
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Iesakiet klavieru skaņotāju. (6)
Manas klavieres mājās ir galīgi atrofējušās. Vai kāds varētu ieteikt kādu labu skaņotāju un apgaismot par aptuvenajām ...
Kur nopirkt notis skaņdarbam? (5)
Man jāatrod dāvana cilvēkam, kuram patīk P.Vaska skaņdarbs čellam ar orķestri. Kur Rīgā var nopirkt notis čellam?
Var kāds(a) var palīdzēt iztūlkot šis dziesmas vārdus...? (10)
I try to make it through my life In my way There is you I try to make it through these lies That’s all I do Just ...
Iesakiet, lūdzu labu filmu 1-2,5 h onlainā šovakar (8)
Filmas ilgums 1-2,5 h. Patika "Laughter in the dark", "Homo novus".Nepatīk a la "Troņu spēles" vai zinātniskā ...
Prāta vētra (17)
Koncerts krāsains, iespaidīgs. Es atļaušos teikt the best vs iepriekšējiem. Bija gan jaunas, gan vecas dziesmas. Un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅