FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
VECA_PIEPE dienasgrāmata
 Svētdiena 06-11-2022 23:52 2  56

Šito interviju skatoties,

esmu neziņā, kā uz dzirdēto reaģēt - raudāt vai smieties?

Personīgi man, intervijā ieklausoties, radās vēlme Elksniņa kungam iebukņīt sānā, skaļi uzsaucot:

"Takš beidz mutē uz mēles vāļāt karstu kartupeli,

izspļauj to un adekvāti atbildi uz žurnālistes jautājumiem, ...sāc runāt kā pilsētas Mēram pienākas! "

https://www.youtube.com/watch?v=uLWoiadOEF0

Pirmdienas vakara noskaņai, O bana-
citi ieraksti VECA_PIEPE d-grāmatā (~327)
Komentāri
MrJones: Tā jau nav nekāda žurnāliste, kas nevienam neļauj izteikties līdz galam i neiedziļinās teiktajā, vien cenšas saņemt sev vēlamās atbildes.
Mazliet smadzeņu poda iekustināšanai, te būs vēl viens iespējamais attīstību scenārijs:

BBC Третья мировая война – взгляд из командног
;о пункта
https://mover.uz/watch/2cNpYkcm#.Yzi5L67rKBY.telegram
#1
2022-11-07 10:53
Julianna: Elksnins aptirsas -- kad pazinoja; kamer sis bus meris; pamjatniki Dpili staves* Nu redzam; ka istie saimnieki ir Dzintars un pareja saika leika* No vienas puses sii piemineklu lieta razdalbala saskanas melus* paskat cik ilgi sedeja un kapostu rubija* no otras puses -- pricom te pieminekli* ko nakamo demontesim -- hesus* piecstavenes* tad ar komunisti cela*
#2
2022-11-07 15:24
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Mums Latvijā visa kā būtu gana un pietiktu visiem, ja ... (22)
...ja vien izbeigtu šķērdēt mūsu nodokļos samaksāto naudu, ...nu kāds ir prieks maksāt nodokļus, ja redzu ka būvē piem. ...
ES maksājumi mūsu zemniekiem.nodomi un perspektīves ... (16)
Nav noslēpums,ka investori tagad cenšas pūst burbuli saistībā ar pārtikas ražošanu.Līdzīgi,kā ar nekustajamiem ...
Saeimas nomaiņa (47)
Internetā lasīju, ka 01.11. CVK tiks iesniegts priekšlikums par 14.Saeimas atlaišanu. Personīgi es grasos grasos to ...
Politiskā delikatese (12)
Latvieši, ja zinātu kā mums veicas, esam Eiropā ar saudzējošiem priekš vairākuma laika apstākļiem, pie mums nevar ...
Vai ir ētiski būt nežēlīgam pret pūli un pūļa cilvēkiem? (24)
LV produktivitāte ir vismaz 2 reizes zemāka, kā Eiropā, bet kāpumu var panākt nevis kustinot pirkstiņus ātrāk, bet gan ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅