![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Egi dienasgrāmata
straume22: Viss vēl var būt. Bet. Ne VISS pats nāk klāt un klauvē Tavās duravās.
Tās Tev jāceļ un jāpienes klauvētājam bišku tuvāk:) Skandini zvanus, kuri vēl spēj skanēt. Aizmirsti savu ideālāko variantu. Spraugas ir visur. Caur tām iekļūst gaisma. Leonards Kohens #1 2026-06-20 15:30 Egi: ...nu kā reiz tā Gaisma iekļūst tajos Bēniņos ( pie mana vecā lietu Arhīva ) ;)
#4 2026-06-20 15:54 DanaL: Sveiks, Zivju brālība! Vispār izlasot šo, domāju, ka esi no Vēžiem, viņi ir vistrakākie veco attiecību ķidātāji. Mēs, Zivji, jau arī ķidātāji, bet personīgi es 15-20 gadus vecām "lietām" patiešām metu mieru.
Otru vainot, saprotams, arī nav prāta darbs, bet visu laiku domāt un analizēt "ko es darīju nepareizi" nedrīkst. Pareizā versija - ja viņš/-a nespēja mani novērtēt tādu, kāda/-s esmu, tā ir viņa problēma, nevis manējā! Un atlaižam. #2 2026-06-20 15:39 Egi: Ņu Zivučiem ir tā neLaime peldēt abos virzienos... Cik ilgi pa vai pret straumei-tas katra individuālais Talants. :)
Bieži vien es arī "metu mieru" Pagātnei...,bet izrādās ka tajos Bēniņos esošais arhīvs var tikai nedaudz apputekļoties. Kā spēja izmaiņu Pūsma-tā visi putekļi prom ... :D #3 2026-06-20 15:51 tracer: Es gan bijusham shad tad piezvanu.
Ir gadiijues ka traapu kad bijushai punkju periods. Tad es kaa farmaceits izliifzu bijushajai #5 2026-06-20 19:14 Egi: Man gan ,tad kad attiecības beidzas-arī visi kontakti beidzas...
...un tas ir abpusēji. Ar to pieņemu,ka Abiem ir tik liela izpratne par Lēmuma nopietnību,lai "tiltus nodedzinātu" neatgriezeniski. ...iespējams,ka tas arī ir savā ziņā Aizvainojums/Neizpratne. ( ar nerūsējoša tērauda Enkuru ). #6 2026-06-20 19:28 Sanija_: Nav jēgas pārcilāt atmiņas. Kad satiec bijušo pēc sešiem gadiem un saproti, ka viņš nav mainījies, kaut gan iztēlē esi salicis turpinājumu izjukušajām attiecībām, tad labi vien kā ir.
#7 2026-06-20 23:43
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||