![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Egi dienasgrāmata
straume22: Izšķir četras pamatgaršas saldu, skābu, sāļu un rūgtu.
Pēdējā laikā mēdz atšķirt arī piekto garšu,( nu protams PIEKTDIENAS garšu!) gardu (sātu) jeb UNAMI. Umami (no japāņu: うま味 ´patīkama garša´ Latviešu valodā nav precīza vārda, kas šo garšu raksturotu, taču nereti izmanto vārdus gards vai sāts. Jā! (C):"Piektdienai ir sava papildus Garša...." #1 2026-06-12 13:31 Egi: ...Austrumnieki jau izsenis ir bijuši ar padziļinātu Izpratni par Pasauli...
Kauč gan pēc Dainām spriežot--->Mēs arī neatpaliekam izziņu apjausmē ! :) #2 2026-06-12 13:37 Ruu: Jup. Tā vajag.
Man gan ir problēmas ar "procesora" izslēgšanu. Gadās arī tā, ka to ka ir brīvdienas par visiem 100% sāku izbaudīt tikai svētdien ap pusdienas laiku. #3 2026-06-12 17:16 Egi: Jā. Reizēm tas mūsu "procesors" grib Darboties neatkarīgi no mums.
Man pat aizdoma,ka dēļ tā daudzi no Mums mīl mēģināt "atslēgt" proci ar alko ,vai stiprāka Dūma palīdzību... #5 2026-06-13 00:11 VECA_PIEPE: Lielbritānijā darbojas uzņēmumi, kas jau vairāku gadu garumā strādā tikai 4.dienas nedēļā. Starp citu, šādu uzņēmumu ir samērā daudz un šo uzņēmumu vadība ir nākusi pie objektīva slēdziena aprēķiniem par to, ka 4.darba dienu ieguldījums nedēļā uzņēmumiem nes lielāku peļņu, kā 5.dienu darba nedēļas ieguldījums.
Es būtu baigā priekā strādāt tikai 4.dienas nedēļā - šā vai tā, mana darba pienākumus neviens cits manā vietā nedarīs. UK lielākā daļa uzņēmumu piektdienās strādā tikai 4-6 darba stundas. Es baigi būtu ar mieru ik katrā no 4.darba dienām pastrādāt 1-1.5 h ilgāk,...lai ar ik piektdienu 3brīvdienas veltītu savai ģimenei. :) #4 2026-06-12 17:20 Egi: Nu,tur kur es strādāju tāda Varianta naF.
Tur ir tikai izvēle -standarta 39 stundas nedēļā,vai arī 5X pa 12h :D + 6h sestdien ( ja firmai to vajag ). #6 2026-06-13 00:15 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||