FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
SeIma dienasgrāmata
 Sestdiena 20-06-2026 13:21 30  148

Neesi viens Līgo vakarā!

Oho Līgo vakarā

Oho ir vientuļnieku piestātne, kur vairums ir jau pāri pusmūža vecumam. Ko jūs darīsiet Līgo vakarā? Nu kā ko, to ko vienmēr - sēdēsiet vientulībā oho vietnē! Ne kāds jūs aicinās, ne jums ir kāds, ko uzaicināt. Ja būtu, jūs taču te nesēdētu, vai ne?!

Man Skaistkalnē ir lauki. Māja jāremontē, bet pagalms kā jau lauku pagalms! Netālu sausā tualete, plastmasas beņķi ir, un vieta, kur iekurināt ugunskuru, ir. Elektrība, lai radio pievienotu, arī ir. Gulēt neviens nebrauc - tātad guļammaisus (segas, spilvenus, teltis) nevajag. Es pats nelietoju, tātad četrus pasažierus varu gan Rīgā savākt, gan pēc tam aizvest mājās. Cikos gribēsies mājās? Divos, vienos vai jau pusnaktī?! Kā sarunāsim! Varbūt vēl ir kāds nedzērājs, kurš var paķert vēl četrus pasažierus?!

Man sieva dežūrā (strādā policijā), bet pie brūtēm negribas iet - apnikušas! Vientuļnieki un vientuļnieces, šī ir jūsu iespēja! Ak jā, ja būs lietus - nojumītes nav.

Ja ir interese, tad varam parunāt par GALDU un tad attiecīgi samesties.

P.S. Ja esi neadekvāts, kuram pēc pirmās glāzes ir jāsauc policija, nepiesakies!

Nekod rokā, kura tevi baro!
Komentāri
Egi: Žēl,bet esmu neadekvāts....
....alko nelietoju,tālab šādi svētki neinteresē . :)
Man Līgo saistās ar Līgu vārdadienu,tieši tāpat kā Jāņi -ar Jāņu vārdiņsvētkiem.

Neskatoties uz to ,novēlu izpriecāties Labā kompānijā !
#1
2026-06-20 13:41
tracer: Ja brauks danuciits.tad es arii😄
#2
2026-06-20 14:21
988: Skarbi vardi ievada. Netaisnigi. Tacu iniciativu atbalstu. Labprat piedalitos. Patik kartigi izaleties Janos! 🌿☘️🍀 🤣
#3
2026-06-20 15:10
SeIma: Dāmas vajag!
#4
2026-06-20 15:20
True: A kur Latvijā notiek liela Līgo svinēšana ar dziesmām, dejām, latviešu tradīcijām?
#5
2026-06-20 15:31
SeIma: Ciemupē, piemēram
#6
2026-06-20 15:34
988: #4 Damas pasam jagada. Va ta problema? 🙄
#7
2026-06-20 15:38
Pārējos 23 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Atpūta divatā pie jūras ... (14)
Varat ieteikt, kādu jauku, klusu vietiņu, majiņu, netālu no jūras , kur pavadīt nedēļu romantiskā noskaņā,,, vēlams ...
Piektdienas vakari. (11)
Noformulēšu jautājumu. Kur un kā pavada piektdienas (nu labi sestdienas vakarus) izklaidēties griboši 50+ Pierīgas ...
Staburags Stabu ielā... (4)
Pagājušā gada beigās gribēju paēst LIDO Staburagā...Bet šis aizvērts, logi tumši, durvis ciet??? Šonedēļ atkal braucu ...
Izklaide ar bērniem Latvijā. (20)
Parīt atbrauks mani mazdēli no Vācijas atpūsties. Puikām ir 8 gadi un 7 gadi. Laika īsti daudz nav (3 nedēļas), bet nu ...
Pirts svinībām Rīgā (6)
Apsveru domu kārtīgāk kā parasti nosvinēt savu dz.d. Vai viedā tauta varētu ieteikt pirtiņu Rīgā? Prasības: - ne pārāk ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅