![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
SeIma dienasgrāmata
VECA_PIEPE: I drit vaiš kociņ - Tracerim politikas krējumā ir uzradies konkurents!!!
(satraukti iesaucas skaļi un ar elkoni iebukņī Tracerim sānā: "Tracer, tas ir kirdiks Tavai karjerai politikā, Tev vairs nav i ne mazāko izredžu uz premjera troni!" (secina, balstoties uz acīm redzamiem un lasāmiem faktiem Ohujiņa DG pēdējās nedēļas publikācijās) :DDD --------- Prātvēderi, godīgi sakot, Tu esi superīgs DG ierakstu autors - provokācijas talants Ohujiņa publikācijās un viens no tiem retajiem personāžiem, kurš ta vispār ir bijis spējīgs sacelt tik makteni publisku vētru šajā virtuālajā dīķī. Piepis no tiesas uzskata, ka Tu to dari ekselenti,...lai veiksme Tev nenogurt un tā arī aktīvi turpināt! p.s. Prātvēderi, šo DG ierakstu Piepis pamatoti iepleķo ar gruntīgi treknu sarkano īkšķi. Sarkanais Tev ne par DG ieraksta saturu, kas ir superīgi labs,...bet gan par ierakstam pievienoto bildi - Latvijas Valsts Karogs nav paredzēts tam, lai to izmantotu kā fonu sevis atrādīšanai iepazīšanās saita virtuālās publikas provocēšanā! Domāt, pirms ko dari, nav sāpīgi,...domāt ir noderīgi,...tā viš i! #1 2026-06-12 15:52 SeIma: Viss, kas originālā bildē ir izmainīts, tas esmu es, kurš esmu iesēdies Alekseja tronī. "ST!" un tagad jau "Stabilai Kafijai!" ir LATVIJAS politiskā partija. Vai man Latvijas karogu vajadzētu nomainīt pret Ķīnas vai Krievijas karogiem? Vai esi Latvijas simbolu pretinieks?!
#2 2026-06-12 16:00 VECA_PIEPE: uz to #2
Pieņemsim, ka pirms to ^ bildi šim DG ierakstam pievienoji,...Tu biji aizmirsis padomāt, OK! Bet, kurš Tevi ar pātagu dzina #2 tik nepārdomāti steidzīgu atbildi Piepim sniegt? Pirms to atbildi publicēji,...Tu to izlasīji un pats apjēdzi to, kādu purgu Tu esi panesis vai arī to Tu aizmirsi izdarīt? Tas ir pisec! :DDD #3 2026-06-12 16:19 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||