FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
SeIma dienasgrāmata
 Piektdiena 12-06-2026 12:13 3  36

Stabilai kafijai - Jā!

Uzzinot, ka partijai "Stabilitātei! " atbrīvojās līdera vieta, daudz nedomādams, es pieteicu manu kandidatūru. Manuprāt, partijas jājamzirdziņš - krievu valoda ir sevi izsmēlis un nepiesaista vēlētājus. Ir vajadzīgas kardinālas izmaiņas partijas virzienā un svaigas idejas. Un tādēļ es piedāvāju divus jaunus partijas virzienus, kuri iespējams, varētu piesaistīt potenciālo vēlētāju:

1. Katram Latvijas vīrietim laba kafija!

Nav noslēpums, ka Latvijas vidējais vīrietis pie 40 gadiem ir ļoti noguris, veselības nav un vizuāli izskatās, ka viņam ir visi 60, nevis tikai 40. Līdz ar to ar likumu tiks noteikti pasākumi, kuri piespiedīs vīrieti regulāri veikt medicīniskās apskates, nodarboties ar sportu un ievērot personisko higiēnu.

2. Katram Latvijas vīrietim kafija ar piecām sievietēm!

Ņemot vērā Latvijas vīriešu nelielo skaitu, Latvijas sievietēm pietrūkst vīriešu, ar kuriem kopā padzert kafiju. Līdz ar to ar likumu tiks noteikts, ka katram vīrietim vismaz reizi nedēļā ir jāpadzer kafija ar piecām sievietēm. Sievietēm šī prasība tiks noteikta pēc vēlēšanās - uz iesnieguma pamata, bet vīrietim - piespiedu kārtā.

Kafijas pauze

Stabilai kafijai - Jā!

Leģionāru atceres diena Nav jēgas šodienai, ja nav sapņa ...
Komentāri
VECA_PIEPE: I drit vaiš kociņ - Tracerim politikas krējumā ir uzradies konkurents!!!

(satraukti iesaucas skaļi un ar elkoni iebukņī Tracerim sānā:
"Tracer, tas ir kirdiks Tavai karjerai politikā, Tev vairs nav i ne mazāko izredžu uz premjera troni!"
(secina, balstoties uz acīm redzamiem un lasāmiem faktiem Ohujiņa DG pēdējās nedēļas publikācijās) :DDD
---------
Prātvēderi, godīgi sakot, Tu esi superīgs DG ierakstu autors - provokācijas talants Ohujiņa publikācijās un viens no tiem retajiem personāžiem, kurš ta vispār ir bijis spējīgs sacelt tik makteni publisku vētru šajā virtuālajā dīķī.
Piepis no tiesas uzskata, ka Tu to dari ekselenti,...lai veiksme Tev nenogurt un tā arī aktīvi turpināt!

p.s. Prātvēderi, šo DG ierakstu Piepis pamatoti iepleķo ar gruntīgi treknu sarkano īkšķi. Sarkanais Tev ne par DG ieraksta saturu, kas ir superīgi labs,...bet gan par ierakstam pievienoto bildi - Latvijas Valsts Karogs nav paredzēts tam, lai to izmantotu kā fonu sevis atrādīšanai iepazīšanās saita virtuālās publikas provocēšanā!

Domāt, pirms ko dari, nav sāpīgi,...domāt ir noderīgi,...tā viš i!
#1
2026-06-12 15:52
SeIma: Viss, kas originālā bildē ir izmainīts, tas esmu es, kurš esmu iesēdies Alekseja tronī. "ST!" un tagad jau "Stabilai Kafijai!" ir LATVIJAS politiskā partija. Vai man Latvijas karogu vajadzētu nomainīt pret Ķīnas vai Krievijas karogiem? Vai esi Latvijas simbolu pretinieks?!
#2
2026-06-12 16:00
VECA_PIEPE: uz to #2

Pieņemsim, ka pirms to ^ bildi šim DG ierakstam pievienoji,...Tu biji aizmirsis padomāt, OK!
Bet, kurš Tevi ar pātagu dzina #2 tik nepārdomāti steidzīgu atbildi Piepim sniegt? Pirms to atbildi publicēji,...Tu to izlasīji un pats apjēdzi to, kādu purgu Tu esi panesis vai arī to Tu aizmirsi izdarīt? Tas ir pisec! :DDD
#3
2026-06-12 16:19
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅