FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Svētdiena 07-06-2026 10:49 6  16

15 minūšu pilsētas

Brīvības Modinātājs

mazliet novecojis klips, bet sniegtā informācija visumā ir pareiza, izņemot to, ka oksfordā tas vienalga tika ieviests un bija atkal protesti un lieli. viņus tas neinteresē("viņi" ir pārnacionāla vara, kuras daudzie taustekļi ietekmē vai kontrolē visdažādākās nācijas uz zemes, to ir viegli nepamanīt, bet kad pamani, tad redzi, kādā unisonā daudzu tautu mēdiji dažādās valodās runā precīzi vienu un to pašu, tiem pašiem vardiem, kā it kā no vietējām tautām nākušie politiķi dīvainā kārtā aktīvi darbojas pret savu natīvo tautu un vēlētāju interesēm un otrādi, darbojas kaut kādu uz pirmo skatienu nesaprotamu interešu un impulsu vadīti). neguliet par šito. jo es dzirdēju, ka rīgā tiek radīti visādi dīvaini kustības, izmešu, sociālie un transporta proejkti, kuriem jēga ir tikai tad, ja ņem vērā to, ka tie ir sagataves tālakos kabinetos gatavotajiem 15 minūšu mikrorajoniem t.sk. rīgā. tas viss tiek gatavots neko neafišējot.

cits šīs pašas parādības aspekts ir jebkādas kontroles pār savu naudu atņemšana cilvēkiem caur t.s. digitālo valūtu. tā ir vēl svarīgāka lieta, bet tās ir tik cieši saistītas, ka viena nav apskatāma bez otras. jo naudas izņemšana no pilsoņu rokām un tās nodošana pilnīgā valsts kontrolē ir tieši tas mehānisms, kurš tiek plānots izmantošanai, lai būtu iespējams pakļaut cilvēkus.

izglāb eiropu KAS NOTIEK
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1287)
Komentāri
Egi: Latvijai tas nedraud (vismaz pagaidām ).
Un Anglijā tas nedarbosies vēl ilgi.
Pietiekami specifiski... Ja cilvēki strādā darbavietās,kuras atrodas citās pilsētās nekā tur,kur tu dzvo, tad ... he!...he! ,kur būs Tavi 100 izbraucieni gadā?!
Valdībām tad ir jānodrošina gan darbs ,gan ienākumi , gan loģistika...utt.
Tā ir ( pagaidām) Utopija.
Izrēlā kauč kas jau ir sen līdzīgs.
Ārpilsētas minirajoni ( kibuci ),kur dzīvo un skolojas/bērnudārzojas līdzīgu ienākumu ģimenes.
Bet arī viņiem IR jāizbrauc uz pilsētām strādāt.
#1
2026-06-07 18:40
fargo: vēl kā draud! rīga tam tiek gatavota, tāpat kā citas pilsētas. tas JAU darbojas. tās visas ir utopijas, kuras pasaules kreisie ievieš, bet ievieš. daudziem cilvēkiem nav ne jausmas, kas tiek priekš viņiem plānots aiz skaistiem teikumiem.
#2
2026-06-08 19:32
Egi: Fargo,vai man būtu jānotic,ka Latvijas valdība ir jau spējīga nodrošināt darbavietas ,(ar atbilstošu vajadzībām algu) lai cilveki varētu dzīvot "uz vietas" un bērniem būtu gan bērnudārzu pieeja,gan skolu pieeja atbilstošajā daudzumā??!
Nu īsti negribās ticēt...,jo pat UK ,Vācijā,Francijā un Polijā tas vēl ir TĀLU no iespējām. Tieši tāpat kā pāreja uz "kartes norēķiniem" neizmantojot naudu.
Tas būtu iespējams tik vienā variantā, JA... lielāko darbaspējīgo iedzīvotāju daļu "nosēdinātu" uz valsts pabalstiem ( bez drba iespējām).
#3
2026-06-09 01:06
fargo: tie ir plāni, uzrakstīti likumprojekti, izveidoti noteikumi un nepārtraukti tiek veidota infrastruktūra tam par ko es runāju. vēl vairāk, tas JAU IR realizēts anglija, JAU IR realizēts nīderlandē. un NĒ, valdībām pat prātā nenāk nodrošinat kādu tur ar darbu. nebūs darba, būs bezdarbnieks. tas NAV svarīgi, nevienu globālistu nekrata kaut kādu balto vietējo tautu labklājība, tieši otrādi, jo vairāk nosprāgs, jo labāk, jo vairāk izdarīs pašnāvību dēļ depresijas, jo labāk, jo vairāk pieteiksies valsts sponsorētai eitanāzijai, jo labāk. šī vara netaisās NEKO uzlabot, kādi bērnudārzi, ko tu runā? viņi neļaus cilvēkiem radīt bērnus, izņemot ar valsts atļauju un tikai tad, ja kaut kāda maģiska dēļ nebūs iespejams adoptēt nēģeri vai indieti. tu laikam to arī nezini, vai ne? kadi bērnudārzi? tu tā runā, it kā šie izdzimteņi gribētu, lai geto iedzītās tautas vairotos? nosēdinās uz iztikas minimuma, nauda būs kredītpunkti kontā. par labu uzvedību būs bonusi, par sliktu uzvedību kredītpunkti noteiktām precēm un pakalpojumiem tiks aizliegti izmantošanai. pajāt viņiem uz bezdarbu! ko tu runā? tevi plāno barot ar siseņiem un citiem insektiem, tev nedos ne gaļu, ne dārzeņus, bet sojas/insektu pastu. delikatesei ūdenszāles un griletus tārpus. arī nezini? un šos atkritumus tu varēsi iegādāties par tev piešķirtajiem kredītpunktiem un jo ātrāk tu nosprāgsi, jo labāk. viņi negrib, lai eksistē 90% cilvēces.
#4
2026-06-09 09:10
fargo: tu tiešām nesaproti, kas notiek un kas tiek plānots? īri īrijā nav paredzēti! tā nav konspirācija, tas tiek pilnīgi atklāti pateikts no parlameta, no partijas, kura nepārtraukti importē migrantus pēdējos gados. īrijā ir ap četri miljoni īru šobrīd. tiek plānots importēt TIKAI ĀFRIKĀŅUS 6 miljonus! tas ir PLĀNS. īrijas valdības plāns. vēl vairāk, šajās dienās īrijas valdība ar likuma spēku nodos ES PILNĪGU kontroli pār īrijas migrācijas sistēmu. īrijas valdībai turpmāk būs NULLE teikšanas pār to, kas tiek ievests, kam atļauts palikt. un tas tiek darīts ar ļoti konkrētu nodomu, lai īru tautai atņemtu tiesības regulēt migrantu plūsmu un savas robežas gadījumā, ja globālisti vairs nav pie varas vēlēšanu rezultātā. bet viņi no tā ne īpaši baidas, jo ideja ir nopludināt ar migrantiem īriju tā, ka īri zaudē elektorālo svaru un vairs ka nācija nav spējīgi ievēlēt valdību, kas vadītos no īru nācijas interesēm. kā tieši tas notiks? vienā momentā, kad būs noteikts daudzums migrantu, pēkšņi VISIEM migrantiem tiks dotas vēlešanu tiesības. ne tikai īrijā, bet VISĀ ES. to tu laikam arī nezini, vai ne? tie ir plāni, kādā veidā to visu realizēt.
#5
2026-06-09 09:17
Egi: Kādas/-du "partijas/-ju",vai reliģijas/-ju Plāni atšķiras no Realitātes.
Komunismu Plānoja gadu desmitiem vairākās valstīs, nacismu plānoja-arī gadu desmitiem vairākās valstīs utt.
...kam Mēs vēlamies ticēt no Faktiem un Fikcijām,kuras Mums piedāvā-tā jau ir cita lieta... ( tas attiecas uz Mums visiem...)
p.s. man vienmēr ir bijis interesanti vērot,kā cilvēki spriež par valstīm,kurās paši nav nodzīvojuši vismaz 5 gadus.... un pārliecināti stāsta,kā tais valstīs "notiek Lietas",un kā tur domā cilvēki ;)
#6
2026-06-09 11:53
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai māksla var būt noziegums? (9)
Parädijäs info par apziimeetäm celjaziimeem. Nenoliedzami mäksla! Tai pashä laikä, kad brauceejam sekundes daljä ...
Kapu tramvajs (22)
Ko jūs domājiet par terminu "Kapu tramvajs", kas visu laiku skan ziņās? Tas ir kkāds objektīvs pāri darījums latviešu ...
"Mēs" un Latvija, cik daudzi esam? (20)
Sakot "mēs" un Latvija, kā Tu domā, cik daudzi tādu "mēs" ir un kādu "mēs" sarakstā esi Tu? Jo Tu taču negribētu būt ...
Vai latviešu sabiedrība ir stipri patriarhāli orientēta? (51)
Tā apgalvoja Juris Rubenis - nesenajā intervijā 1:1 LTV1. Sievietei šeit esot grūtāk izsisties dzīvē. Jā vai nē? Un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅