FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Sestdiena 06-06-2026 14:57 5  18

KAS NOTIEK

MIGRANTU ČATOS LATVIJĀ ?

"I think this country is over now we should move to any other open minded country They always focus on students rather than improving their economy"

15 minūšu pilsētas jimmy dore
Komentāri
Egi: Tik nesaturīgu vāvuļošanu kā šai video,sen nebiju klausījies.
( tas ar man papildus apstiprināja,kālab pēdējos 15 gadus reti izmantoju LV ziņu/mediju piedāvājumus ).

Sausais atlikums---> pakīšu migranti izmanto info-čatus,braukā pa gājēju celiņiem,cenšas iepazīties ( arī ar mazgadīgajām )... pērk,izīrē,pārdod akauntus...iegādājas nelegāli legālas eiropas autotiesības,dzīvo pašizveidotos "komunaļņikos"....

...un ?!!

Tā ir VISUR ! ( gan ES ,gan citur pasaulē ).

Latvija ir daļa no ES un daļa no Pasaules.
#1
2026-06-06 17:14
fargo: normāla amatiervāvuļošana. tautas balss, var teikt. un tavs "un" ir nevietā, jo pagaidām tie atkritumi vēl nav pietiekamā daudzuma te, lai man būtu jābaidas par savu sieviešu drošību un savu dzīvību un vēl viņi nav sākuši justies ka saimnieki savās mājas. un lai tā tas arī paliktu un atšķirībā no līdz gruntij nolaistās briseles, parīzes un citām migrantšedevru uzvedības pilsētām, latvija joprojām ir paraugzeme, salīdzinot ar to visu. cilvēkiem ir maksimāli labi jāsaprot, kas notiek un kas VAR notikt. vēlāk... vēlāk šos ekskrementus ar mietu ārā neiztriekt no zemes. būs jākaro, būs grautiņi kā pēdējās dienās parīzē. neredzēji? nahuj tādu ES un "pasauli".
#2
2026-06-06 18:38
Egi: No mūsu personiskās patikas/nepatikas procesi Nemainīsies...
Mani vairāk uztrauc tas,ka tādi "amatiervāvuļotāji" ( kā apzīmēji ) apliecina Kopējo Līmeni domāšanā. Un tas izskatās : Mēs vēl par maz esam saņēmuši To,ko esam jau Pelnījuši.
Mēs fokusējamies uz Citiem un nevis uz Sevi.

Ja no Latvijas nebūtu tik daudzi devušies prom,tad arī LV tik daudziem nebūtu jāiebrauc.
Ja paikas izvadātājiem maksātu lielāku "piķi" par darbu,tad tajās vietās strādātu Vietējie.
Ja vecāki atbildīgi audzinātu savas meitas ,tad nebūtu jāsatraucas par pakīšiem un viņu Enkuriem,kuri meklē atbilstošu Līci to iemešanai....
Ja Uzņēmēji bez morāles standartiem nelīstu Politikā ,bet tur atrastos izglītoti savu jomu speči...tad....
#3
2026-06-06 20:23
fargo: bet arī tevis minētais, lai arī pamatā viss pareizi rūkts, nemainīs NEKO. zini, kas gan ieteikmēs, gan mainīs nākotni? neielaist latvijā un austrumeiropā šo rietumus aprijošo sērgu. tā ir slimība, kuras agrie simptomi ir te, bet kuras ārstēšana šobrīd ir ĻOTI viegla. pacientam(lasi: tautai) ir jasaprot reālā aina perspektīvā, tas ir kā ar slimnieku, kurš negrib ārstēties, tad ārsts viņam parāda ielaistus gadījumus un izskatās tik nelabi, ka pēkšņi piekrīt ārstēšanai.
cilvēci mēs neizlabosim ne ar kādiem postiem te vai citur, bet ļoti skaidri izgaismot notikumu attīstību, kura kļūs NEIZBĒGAMA, to gan var.
#4
2026-06-06 21:32
VECA_PIEPE: Fargo, paldies Tev par norādi uz linku. Interesants materiāls, ko iepriekš nebiju pamanījusi.
Pilnībā piekrītu Tevis sacītajam #2. Šī problēma ir skārusi ne tikai ES, bet arī visā Pasaulē šī problēma patreiz ir ļoti aktuāla.
Varu teikt, ka Skotijā šī migrantu problēma ir mazāk jūtama,...bet Anglijā, it īpaši Londonas tuvākajā apkārtnē, briti jau vairākus gadus vairs nejūtas drošībā - nelegālie/legālie migranti Lielbritānijā ir ieveduši nenormālu haosu, smagās noziedzības līmenis britos ir audzis par 75%. Lielākajās UK pilsētās (to skaitā arī Aberdīna un Glazgova Skotijā) briti ir neziņā, ko ar šo problēmu darīt.

Nu ko šajā sakarā sacīt, ja ne tikai to: paldies Merķeles valdīšanas politikai par to,...ka ne tikai Vācijā, bet arī visā ES un Pasaulē civilizācija ir briesmās!
Nelielam ieskatam par šo problēmu interesants video materiāls, ko iesaku noskatīties:

https://www.youtube.com/watch?v=g0SEuGJuSs4
#5
2026-06-06 21:52
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko jūs domājiet par Transhumānisma partijām? (17)
Atkal gribeju nočekot vienkāršās tautas domas, tāpēc jautājums - ko Jūs domājat par transhumānisma partijām? ASV, UK, ...
ES maksājumi mūsu zemniekiem.nodomi un perspektīves ... (16)
Nav noslēpums,ka investori tagad cenšas pūst burbuli saistībā ar pārtikas ražošanu.Līdzīgi,kā ar nekustajamiem ...
Žurkas gads nāk! (25)
Ko sagaidāt no nākamā gada?
Cilvēks kā vērtība. (42)
Vai mēs visi esam vienādi? Vai ir iespējama absolūta vienlīdzība sabiedrībā? Vai jūties vienlīdzīgs ar pārējiem? ...
Kur palicis "Kas notiek Latvijā?"? (23)
Pagājušajā trešdienā radās vēlme paskatīties "Domburšovu", pēc ilgāka laika. Bet nav! Izskatīju visu programmu, citās ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅