FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
DanaL dienasgrāmata
 Svētdiena 24-05-2026 07:16 24  56

Kaķu "lietas"

  • Kas to būtu domājis, ka kaķu čurāšanas paradumi var būt ārkārtīgi jauka un dabaszinātniski interesanta tēma.

Par runčukiem neko daudz nezinu, man bijušas tikai kaķu meitenes, abas izcili akurātas un tīrīgas.

Nu kā jau dāmas.

Mana bērnības dienu draudzene Kisīte kastītes ignorēja principiāli. Ot slova "vispār un vienmēr". Viņas attieksme bija viennozìmīga: "Ja jums tā patīk, ka visa māja smird pēc urīna, čurājiet tajā kastītē paši! Es nepiedalos! "

Ancīti adoptēju jau vīra mājā. Viņa bija mazāk principiāla nekā Kisīte, un, tā teikt, "iekļaujošāka" vai varbūt tolerantāka. Vismaz pret vīramāti, kuru cienīja un allaz novērtēja viņas centību. Tāpēc kastītē iečurāja, bet tikai 1 reizi, ij tad par prieku vīrenei, jo viņa to kastīti gādāja. A citādi tikai laukā - svaigā gaisā un svaigā vietiņā.

Kad vīrene kastiti nomainīja, Ancīte atkal viņu iepriecināja ar savu sapratni un iejūtību. Bet kā jau teicu - tikai vienu reizi. Pēc tam - "čau, mīļo omīt, tālāk turpini pati! "

Ak, jā. Ar vienu runci bija gan darīšanas. Pie mums šad tad ciemojās vīra radi un viņu rudais kastrāts Bonis. Kā jau riktīgs vecis un pie tam rīdzinieks un istabas puika, nokļuvis Pierīgas vasarnīcu zonā, ļāvās brīvībai - stingrā Ances uzraudzībā nokārtojās puķu dobē. Pēc tam, kā riktīgs vīrišķis, ne mazgājies, ne sakopies, nolikās garšļaukus blakus rūpīgi sevi nolaizījušajai un snaudošajai Ancītei, un momentā aizmiga.

Ancīti, kārtīgu un akurātu meiču, tāda šmurgulība satrieca tik dziļi, ka nācās aizmirst par miegu. Viņa neizturēja un pati sāka laizīt vispirms Boņa ķepas, tad tālāk ausis, tad vēl un vēl... kamēr pašai sāka likties, ka tā smirdoņa pamazām noplok. Bonim tas viss nepatika, viņš nervozi tirināja ķepas un visādi centās izvairīties no mūsu perfekcionistes. Un tak laikam pat kaķim ir kaut kāda sirdsapziņa, jo reizes 3 viņš savu ķepu nolaizīja pats...

Teikt, ka mēs, visi klātesošie cilvēkveidīgie, no tā skata aprēcāmies, nozīmē nepateikt neko... Pat tagad, pēc krietniem gadiem 20, ir iemesls pasmaidīt.

"Tādēļ dzīvo. Šodien. Šeit . Tagad." ... Jokaina sajūta
citi ieraksti DanaL d-grāmatā (~115)
Komentāri
straume22: Jauks stāsts. Tiešām. Superīgi jauks - mana mīļākā tēma.❤️❤️❤️
#1
2026-05-24 07:25
DanaL: Kaķi ir imteresantas radības.
#2
2026-05-24 07:31
Flints: Kaķi neapšaubāmi ir savdabīgas uzvedības kultūras, ieradumu un tradīciju apliecinātāji ar izteiktu individualitāti, emocijām un intelektu. Reizēm pat jāaizdomājas, vai kaķi dzīvo pie mums, cilvēkiem, bet varbūt, kaķuprāt, mēs - pie viņiem...
https://www.la.lv/video-katru-ritu-iesak-ar-apskavienu-ielas-k
aka-un-veikala-ipasnieka-draudziba-aizkustina-soctiklotaju-sir
dis
#3
2026-05-24 10:56
DanaL: Absolūti noteikti, mēs saviem kaķiem esam viņu rūpju objekts. Konkrēts piemērs: reiz velkot kāju čiɓā, priecīgi sajutu tur kaut mīkstu un siltu. Tā izrādījās tikko nomedīta beigta pele, kuru Kise bija nolikusi ģimenes jaunākajam, līdz ar to dumjākajam ģimenes loceklim, t.i., man, lai savā glupībā nenomirstu badā 😀. Par "saviem cilvēkiem" tak jārūpējas!
#5
2026-05-24 11:49
Luusila: :)
#4
2026-05-24 11:23
DanaL: 😸
#6
2026-05-24 11:50
988: Es tik zin vienu runci. Loti respekteju. Gandriz gara radinieks. Dzivoja gimene, Notingema laikam. Meita aizprecejas uz citu pilsetu, km 50, panema kaki lidz. Pec kada laika sis pazud. Un uzrodas Notingema! Zimigi, uzrodas nevis vecaja dzives vieta, bet vieteja paba, kur vinu medza cienat ar alu un cipsiem 😃
#7
2026-05-24 11:56
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Denacionalizācija (5)
Man tāds jautājums, ir pagājis 20 gadu, Denacionalizācijas likuma pirmo pusi, atdot īpāšumus izpildīja zibenīgi, taču ...
Ko jūs domājiet ar Solvitu Āboltiņu? (43)
Kura tagad cenšas kļūt par valdības vadītāju
Manas pārdomas tiem, kuri nezina, par ko balsot... (41)
Sveicināti, ļaudis! Gan šajā, gan citos portālos vesela virkne cilvēku nezina, par ko balsot. Laikam jau mūsu valstij ...
kāpēc medikamenti paliek dārgāki? (24)
muterei pērku zāles, kā nepilnu gadu atpakaļ sāka lietot paciņa maksāja 11 eur , šodien pirku jau 19.90 eur. voot ...
Vai lejupielādēsi izsekojošo aplikāciju? (28)
Sakarā ar ierobežojumu mīkstināšanu visiem savā tālrunī būšot jāuzinstalē saucamā "izsekošanas aplikācija"... Vai tu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅