![]() | |||
|
|
Iepazīsties
460 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
VECA_PIEPE: Tracer, šitais Tavs ieposts tiek iesniegts Ohujiņa DG publisko autoru ierakstu konkursam *Tups - Tupāks - Tupākais*?
Konkursa Balvas - kausi, ordeņi, vimpeļi vai goda raksti 1./2./3.vietas ieguvējiem arī tiks pasniegtas? Tracer, ja tas ir tā, tad Tu esi izvēlējies pareizo nišu - ir vairāk kā skaidrs, ka Tu tiksi pie augstākā titula konkursā! (atzinīgi novērtē Tracera aktivitāti) #1 2026-04-25 14:33 Wintere: Nevarēšu līdzēt, man nav pozitīvā, bet neķer kreņķi. Redz kur Piepe jau pieteicās. :D
#3 2026-04-25 15:33 VECA_PIEPE: uz to #2:
Tracer, šoreiz Tev pietiks ar Vinčas tupi zaļo #3. Bet neķer krenķi - Vinča tūliņ operatīvi reaģēs - piesauks palīgos gan Āmriju, gan abu kopīgos un nekopīgos pokemonus, ta i izklās šito Tavu iepostu zaļā tepiķī! #4 2026-04-25 16:05 Wintere: #4, apskaud klusējot. Un vēl, Vinča bija tā no Tava suņu bara. Mani tā vari nesaukt. Es tak Tevi arī nesaucu par Dinčiku. Un ej, iedzer nervu zāles, varbūt nopulē kādu podu, nagus vai kas nu Tev ir krājumā.
#5 2026-04-25 16:28 VECA_PIEPE: uz to #5:
("OMG! Ko nu?! Tagadiņ viss Ohujiņš ir ticis informēts, ka Piepis vārdā ir Dina,...nu i vsjo - Piepja virtualā reputācija ir sagrauta!": ieķeras ar abi roki duravu ailē un apdauza abas stenderes ar pieri,...ilgi dauza, dara to monotomi ritmiski) Apskaust? Kas Piepim būtu jāapskauž? Piepim ir jāapskauž tā Tava un Āmrijas ento pokemonu ferma?! :DDD #6 2026-04-25 17:01 Wintere: #6 Vispār jau domāju, ka Tev skauž tracera "zaļais tepiķītis", bet nu ko var zināt.
#7 2026-04-25 19:49
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā nodot bilesu servisā, internetā pirktās biļetes? (7)
Kā nodot bilesu servisā, internetā pirktās biļetes? Informatīvais tālrunis neatbild. Biļetes uz "Riekstkodi" nac. ...
Kalnamuižas SPA (10)
Vai kāds ir bijis Kalnamuižas SPA (muiža netālu no Skrundas)? Ir vērts atpūsties wēkendu?
Naudas dāvana kāzās - summa? (37)
Cik naudas likt dāvanu aploksnē kāzu dāvanai, ja nav lielu ienākumu un esmu viena? | ||||||||