![]() | |||
|
|
Iepazīsties
480 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
siikaa16: Kur man tagad savus iekšējos bio atkritumus likt? Cīsiņus neēdu un kefīru nedzeru.
#1 2026-04-25 10:39 tracer: Siikaa.uz kruuminjiem.uz kruuminjiem😀
Tas tu neatstāsi nekādu pēdu.ne ekoloģisku ne digitālu😃buusi inkognito Neviens pat neuzzinaas ja plakana pēda😃 Ja netici man.pajautaa dabai.vina visu zin par peedu😃 #2 2026-04-25 11:10 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Par minimālo algu (30)
Jautājums tautai! Vai balsotu par minimālo algu, teiksim, 1000 EUR? Bet tai pašā laikā apzinoties , ka par visu ...
Vai tad vispār vajag pārmaiņas? (63)
Takā divi kandidāti, Bordāns un Gobzems ir aizsūtīti mājā no ministru prezidenta kandidātu saraksta un Pabriks nezin ...
Politiskā ētika (31)
Vai par to varam runāt mūsu valsts kontekstā? Vai ir normāli, ka tipiņš, kas sasmērējies ministra amatā ir tesīgs pēc ... | ||||||||