![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
Flints: Viss jau būtu labi, ir tikai viena bēda. Kā apliecina Nacionālais veselības dienests, ģimenes ārsti saņēmuši pat par 100 gripas vakcīnu devām mazāk, nekā pasūtījuši, un visiem potētiesgribētājiem vakcīnu noteikti nepietiks. Kā smejies - kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ. Pārējiem nekas cits neatliek, kā šņabis un ķiploki... :)
#1 2025-12-09 16:38 DanaL: Jā, tā plānošana ...
Sagādā par maz - slikti, sagādā par daudz - atkal slikti, jonnav saprotams ko ar tiem liekajiem uzkrājumiem iesākt un galvenie "sagādnieki" nākamajās vēlēšanās var nepiedalīties ... Un vēl - tagad tā antivakseru kustība aizgājusi tik tālu, ka daļa vairs nevēlas potēties ne tikai pret gripu, bet pat bērnus vairs negrib potēt ar tradicionālajām potēm, un ir tikai laika jautājums - kad sāksies kaut kādas difterijas vai tuberkulozes uzliesmojums. #2 2025-12-09 16:47 tracer: paldies danuciit😉
tu esi pelniijusi remdenu kafijas dzeerienu un stopkuuku no traceriisha.. ja nopietni par to gripu un visaadaam citaam viirusu saslimshanaam runaajot.nu nez poteeties..jo to gripas celmu ir daudz..un kursh dominees nevar uzmineet neviens epidemologs. no pasha pieredzes..kad saakaas kovids..kad pie mums veel bija mieriigi.bet spaanija. itaalija jau mira cilveeki..saaku satraukties. tajaa laikaa braucu taxi.un plaapaajot ar vienu klienti.dakteri..vina silti ieteica vakcineeties ar pneimokoku vakciinu..pamatoja to kaa garantu ka covid variantaa slimojot plaushas nesastrutos..no taa visi mira nost..ka plaushu karsonis.tautas valodaa smags bija covid slimniekam. tad luuk sapoteejos..pats un mammu ar aizvilku.. peec 2 meen.mamma sakeera covid. slimniica.reanimaacija.ljoti smagi.knapi izvilka dakteri..tad veel covid vakcinu nebija pat. un dakteris teica ka vieniigais kas izglaabis mammu bija taa pneimokoku vakciina..ka plaushas nesastrutoja.. taa luuk. jaapiebilst ka taa vakcina daarga.tad maksaaja 70 eiro vienam.taa vakciina uz muuzhu praktiski.imunitaate no vienas pites uz muuzhu. bet to vakcinu nereklamee.jo ir daarga.reti kursh to pirks #3 2025-12-09 16:50 DanaL: Potē ir vairāku, ne tikai 2 vai 3 vīruru celmi. Un gadās, ka plosās tas, kura celma potē nav. Tā gadās. Zināmā mērā laimes spēlē, kurā lielākā daļa ložu tomēr vinnē.
Paredzu, ka AI laikmetā prognozes būs precīzākas. #6 2025-12-09 17:25 tracer: praktiski visas komplikaacijas kuras rodas no jebkuras viirusu infekcijas sit pa plaushaam..iznemot hepatiitu.tas pa aknaam sit.
plaushas ir vislabveeliigaakaa vide viirusiem.jo tur ir mitrs.silts.un skaabeklis. bez muldeeshanas tieshaam iesaku visiem to lneimokoku poti..nenozagoties skopumaa.jo taa uz muuzhu.. un paliidz pret pkausho karsoni.gandriiz visaam pneimokoku infekcijaam.pret meningiitu utt pat pret iesnaam liidz. un taa vakciina jau gadus 30 vismaz apritee..bez blakneem.paarbaudiita. #4 2025-12-09 17:00 DanaL: Kamēr cilvēks neizjūt to visu uz sevis vai saviem tuviniekiem, tikmēr viņš ir baigais varonis un azbesta vecis/vecene. bet kad tā nelaime ienāk paša mājās, tad sākas vainīgo meklēšana ārpusē. tieši precīzi kā tajā teicienā - gudrais mācās no citu kļūdām, muļķis no savējām.
#5 2025-12-09 17:03 VECA_PIEPE: DanaL, izlasījusi Tevis iepostēto reklāmu par Tracer komentu PA tēmā, protams, ka es gāju to skatīties. Super, tas ir labais -
sen tik vērtīgu padomu netiku saņēmusi: Loģiski, ka iedzerot vēdera izejas atvieglojošus medikamentus, par šķaudīšanu un klepošanu, uz sitiena aizmirsīsi - ta pas´to negodu,... nošķaudoties sabiedriskā vietā, vēdera muskuļi sarauj tādu čiekuru, ka ar šķidra un nelaba aroma pļ´ūtējienu bumbierenes pilnas! OMG! (ķer pie krūtažas tajā pusē, kur it kā ir jābūt sirdij) DanaL, zaļais Tracerim no Piepja! :DDDDDDDDDDDDDDDD #7 2025-12-09 17:58
Pārējos 21 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
ģimenes ārsts, pie kura nav ilgi jāgaida rindā? (10)
sveiki, vai varat ieteikt ģimenes ārstu Rīgā, pie kura uz pierakstu nav jāgaida rindā nedēļu?
Ja reiz par vakcīnām. (157)
Te, starp mums ir arī mediķi. Varētu kāds apgaismot, kura vakcīna dod imunitāti pret kuru konkrēto COVID19 vīrusa ...
Aizkrita ausis pēc lidojuma (9)
Pēc lidojuma aizkrita ausis, nu jau drīz bus 24h, bet vēl nenāk vaļā, sāku uztraukties vai nav jāskrien pie LORa. ...
Herbalife produkti (28)
Herbalife produkti... esat tos lietojuši? Iekšķīgi lietojamos, ārīgi smiņķējamos? Kādas atsauksmes? kādi ...
Ko Jūs domājat par vakcināciju? (26)
Bioloģiskais karš, kas domā citādi? Izlasiet, kaut gan daudzas norādes ... | ||||||||