![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Joptvaju maķ, atkal slikti!!!! tracer, kas ar tevi notiek? Tas sexa trūkumam tavā dzīvē tādas sekas? Ir
Ir sodra, slikti! Nav sodras, atkal slikti! Ir zviedru žurku rimijs- slikti! Nav zviedru žurku rimija, pizdec, atkal SLIKTI!! Mazais, pēc tevis psihiatrs gadījumā neraud? #1 2025-03-05 15:13 tracer: nelecies😃
runa nav par to vai patik rimi vai nee runa par to ka kapitals beg. a latvijaa visas lielaas firmas ar aarzemju kapitaalu mums paliks koka zirdzinju razotnes😃.nu veel eko ievaariijuma razotnes buus ar 100 burcinju apgrozijumu meenesii😃 un tu uz savas aadas tuulit to izjutisi.celtnieciiba nesaaksies vairs pavasarii..visi celtnieki bezdarbniekos.nonkaa maksaas pabalstus? tavu nieri paardos😃 #2 2025-03-05 15:46 CoCoSan: Ne ne draudziņ, pārdos tavu nieri, jo nekā cita jau tev nav.
Šito, ja nepamanīji, tagad žurku zviedru vietā būs žurku dāņi. Tā kā par velti sasiti savu galvu ap sienu tā uztraucoties par kapitālu. #3 2025-03-05 18:17 tracer: nu duma vecene esi😃
ziimiigi ka daanji nopirka vai ne? ne jau visi kapitaalisti ir gudri.gadaas ar pa naivajam kaadam. zviedri mulki jau nu nav.paskaties kaa muus slauc taas zviedru bankas. tramps daanjiem atnem grenlandi.ir #4 2025-03-05 18:29 Arvardu: Nevajag pūst no mušas ziloni. Varbūt viņi zin kautko vairāk par iespējamo nākotni, varbūt viņiem pašiem savas zviedru iekšējās vajadzības, varbūt vēl kautkas. Pirms celt paniku pārliecinies vai ir vērts.
#5 2025-03-05 19:10 CoCoSan: Vecs lauķu stulbenis esi tu. 😅
Zviedri zin, ko dāņi dara, un ko dāņi dara, tas ir vairāk kā izdevīgi zviedrijai un baltijai, pamuļķais, un tas nav par rimī 🤣 #6 2025-03-05 19:42 VECA_PIEPE: Tracer, takš beidz reiz´ to nonstopa orālo pļūtīšanu,...sameklē darbu un sāc strādāt!
Pa riktīgo saku, ka Tu jau *ajebal ar savu tukšpļūtku,... comon, nu cik var jebaresetē?!!! #7 2025-03-05 19:49
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāpēc tāda demagogija pret britiem? (17)
apbriinojamu regularitaati Delfu tipa portaalinji censhas piegaadaat kaadu zinju par balliiteem un apdzerushamies britu ...
Vai juus pieljaujat taadu iespeeju, ka 18.03.2011. vareetu ... (39)
Jautaajums sakaraa ar ANO pienjemto rezoluuciju par Liibiju, kas atljauj bombardeet Liibijas militaaros objektus.
Latvijas ceļi - kur mēs esam? (26)
...vēl nebija pali LV sākušies, braucu pa labu, nelāpītu asfaltētu ceļu. Kaut ko tur nomalē frēzēja, likās nomali ...
Čakšas "spārnotā" prioritārā veselības programma. (28)
Vai ir kaut kādas likumsakarības starp Čakšas "nosprausto" nākamā gada prioritāro veselības aprūpes programmu ,kā ...
Vai tad tā nav vissssnekaunīgakā afēra? (29)
ES Valstis spiestas pirkt šmovid šmakcīnas ,kaut arī tās nafig viņām nav vajadzīgas.Šobrīd līgumi neparedz iespēju ... | ||||||||