![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Adry: Gluži manas domas. Viss ir sadalīts. Kam mēs vispār esam vajadzīgas- mazas, nabadzīgas valstis.
#1 2025-03-02 07:39 pavadonis1971: 1940 gads.pilnigi identiski viss
tad bija ribentropa molotova pakts..tagad tas pats starp asv un krieviju..rijaadaa par to vienojaas. bet situaacija tagad sliktaaka kaa 1940 gadaa.. jo esam tik loti saniidushies ar krieviem ka iznaakums neparedzams.izsuutiishana uz sibiiriju ir pilnigi reaala. vispaar druums noskanojums. #2 2025-03-02 07:54 CoCoSan: Čavòòoo? Tu savā prātā, kādi sanīdušies? 1940.gada okupācijas laikā neviens nebija nīdies, bet puse latviešu aizbrauca uz sibīriju. Lien vai nelien vates utīm dirsā, vienalga brauksi uz kolimu, vēl nav atausis? Labāk nemasturbē ohujā, bet dodies laiku tērēt uz tuvāko šautuvi, lai vismaz cilvēka cienīgi būtu izredzes nomirt.
#3 2025-03-02 08:57 Reds: A uz ko tu cerēji - tu lamā Trampu kopā ar mūsu medijiem kopš viņa ievēlēšanas, valdība arī brīžiem neatpaliek ar saviem komentāriem, un domā ka ASV aizsargās kādu, kas pozicionē sevi kā ienaidnieku?
Paši sevi nododam krieviem, neviens cits. Tauta aiz dumības, valdība labi apzinās ko dara - šitā prokrieviskā politika ir jau kopš kara sākuma. #5 2025-03-02 09:12 Drole: Nepaniko. Jauno multipolaaro sherifu projekts paredz, ka triis brashaas chivavas tiks tureetas zemaak par zaali sanitaarajaa zonaa; atlantistu zaldaatus paarvietos uz uz rietumpusi pie hieenaam, savukaart tur Szlacht´u stingri pieskatiis, lai taa paaraak deziigi nepiitos ar MI6 un Crown
#7 2025-03-02 09:19
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Kaimiņš Artuss politikā ievedīs kārtību? (29)
Cerot uz izmaiņām tizlajā nomenklatūras veģetēšanā, katrs jaunpienācējs būtu sveicams ar sarkanām rozēm. Tādas ...
Kāpēc Latvijā ir tik mazas algas? (46)
Kāpēc, teiksim, Anglijā strādniekam maksā, teiksim, 10 eiro stundā, bet pie mums 5 eiro stundā? Saka tak, ka vecajās ...
Trešā Pasaules Kara komandcentrā ... (27)
Jūsu viedoklis par šo filmu ? 1. Šāda scenārija reālā iespēja ? 2. Šādas filmas radīšanas un nemonstrācijas ...
Sliktie komentāri (23)
Kāda nolūka vadīti, cilvēki raksta nesmukus komentārus veltītus citam cilvēkam? Par šito vietu viss ir skaidrs. Visi ... | ||||||||