FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Pirmdiena 20-01-2025 17:14 4  23

no rita rupmaize.vakaraa putukrejums

air baltiks no riita muus izklaideja

uz vakaru rail baltiks ar sasparojaas:D

atceraties.aizliedza shiem luksus auto par 1100 mednesii iireet

ir labas zinjas.nu vinji pirks tos luksus auto:D

nepagaaja pat meenesis kad shos kauninaaja

nu atkal vecie niki stikji:D

nu jau zelta lietus tiek mums tautai

no jeekaba ielas miilas priestrieneem:D

atklaati.nenemot veeraa neko.dara ko grib

bazix..esi laimiigs vai ne?:D.prieviiti apseeji jau? sajuuta ka esi tik tuvs valdiibai.tik tuvs.tuvaaks par matraci:D

ir jaunumi manaa milas dziivee brokastis kaapostgalvaam
Komentāri
CoCoSan: Tur pat kristāla bumbā nav jāskatās, - ja traceram kāds uzdāvinātu to luxusauto, tracers uzreiz iemīlētu valsti, jēkaba ielu ar visām tās mīlas priesterienēm. Cik maz cilvēkam vajag laimei.
#1
2025-01-20 18:21
pavadonis1971: coco
cik zinu tracers princiliaals
un nauda vinjam vairs neinteresee
tikai princips.
vecs palicis vecriigas kovbojs.
#2
2025-01-20 18:38
CoCoSan: Nu drausmīgi, drausmīgi kļūst tie vīrieši pēc andropauzes iestāšanās. Kašķīgi kā vecenes.
#3
2025-01-20 18:40
pavadonis1971: nu ja ka kaskigi😀
maitas kapiju jepeerk.tik ved uz jeekaba ielu.protesteet agitee😀
par sex vispaar var aizmirst babuliishi😀
#4
2025-01-20 19:12
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kam pieder Apollo? (5)
Shodien zinjäs par ASV pierädiijumiem par apshaudi no krievijas, pierädiijumi bija ielikti peedinjäs. Vai Apollo ...
Pārmetums mēdijiem (47)
Daudz preses slejās tiek pieminēts vārds "krievijas karavīrs",vai tas nav vārda zaimošana? Manuprāt karavīrs aizstāv ...
Par "Maxima" trageedijas vainīgajiem. (63)
Kā jus domājiet - kādu reāli iesēdinās par tik lloti, loti daudz cilvēku netiissu nogalinaassanu ? Un ja iesēdinās, tad ...
Pateicība! (44)
Vai nav tā, bieži vien, ka par to, kas ir bijis labs, mēs uzzinam tad, kad tā vairs nav?? Tikmēr, kamēr labais ir ar ...
Vai gribētu iet pensijā? (31)
Jautājums nav par materiālo pusi, bet vairāk par dzīvesveidu. Kam dodat priekšroku - rāmai atpūtai, dzīvojot tikai ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅