![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: un paraldeli air baltiks izsludinaajis atkal leeto bileshu cenu tifgoshanu😀
pastalnieki aizmjrsa jau paf 5000 atcelto reisu.😀 un buus tak taadi kuri skries atkal pirkt😀 tautas debilismam nav robezhas😀 ziimiigi ka riit lielaa sapulce baltikaa atnaaks muusu briskens.dusmigi sitiis duuriiti galdaa..a gauss eerti atgaazies kreeslaa.ar cigaaru mutee noraadiis ka visa manta jau iekiilaata.par veelu briskens naak.😀 bet ir labaa zinja..ja valsts iedos veel miljonus tas gausa kungs varees izpirkt no taa ofshora visu mantu.. un tauta uzgavilees😀😀 #1 2025-01-20 09:14 tracer: ja kaadam brokastinjas taadas truucigas liekas
saldajaa eedienaa var ieiet palasit pietiek.com tur arji super raksts par beerniibas pasakaam. diena saakusies superigi tik daudz jaunu zinju😀 #2 2025-01-20 09:26 CoCoSan: Izskatās, ka šo brokastu laikā tracerim notikušas vairākas ejakuācijas.
Visiem ir nets, visi prot lasīt, katrs drīkst domāt, ko domāt par izlasīto. Cik var prasīt, draudziņ, kur izeja? Tu būsi saulvedis vai kā? #3 2025-01-20 09:50 tracer: Vienkaarshi esmu sapratis ka valsti var glaabt pilnigs restarts
Tas nozimee ka jaanobankrotee pilniigi.totaali. Visi debilie likumi likumi jaatcelj Jaacer ka naakamaa lstvija buus tautas valsts #5 2025-01-20 11:30 tracer: Jo shitie.kas pie varas nemainiisies.
Vajag kaa 90 gadaa.kad viss bija pagalam Citu izeju es neredzu Taapeec priecaajos ka tie valdibas sastraadaatie meesli aug geometriskaa progresijaa. Labaak shausmigas beigas nekaa bezgaligas shausmas #6 2025-01-20 11:40 Reds: Pag, tūlīt ienāks te viena bijusī darbiniece un izskaidros tev ka tas tik tāpēc, lai varētu labāk regulēt Eiropas ekonomiku, šefi teica ka viss pēc plāna.
#7 2025-01-20 12:35
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
"Vienotības" reklāma - kam? (18)
Ieraugot šodien vienotības politisko reklāmu, tā arī nepēju saprast: - vai vinjiem ir skaidrs, ka saeimu atlaidīs, un ...
Vai bīstamo atkritumu glabātuvē vēl ir vieta... (8)
Agrāk teica,ka Latvijas ražotāju bīstamos atkritumus uzglabāt esot kur vai simts gadiem.Tagad dzirdu runājam,ka viss ...
Vai ticat pozitīvam pārmaiņām pēc vēlēšanām? (67)
Shobriid, kad lielaakaa dalja jau nodevushi savas balsis (iznjemot veel taalaakos kontinentus), varat atklaati godiigi ...
Mūsu paliek arvien mazāk (33)
Netīšām sanāca papētīt situāciju draugiem.lv par tautu kultūru un bija pārsteigums, ka ļoti daudz latvieši ir kļuvuši ... | ||||||||