FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Ceturtdiena 02-01-2025 10:31 3  16

saaku jaunu dziivi

pieveersos biznesam

no 1 janvaara jau

uzsaaku ziemassveetku egliishu tirdznieciibu

vakar pa leeto dabuuju egliites

veselu fuuri nopirku

egliites var pasuutiit privaatj rakstot

pasteidzieties..egliishj skaits ierobezots

par lapseni tracera veeleejums jaungada
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
Sanija_: Pasviedīšu ideju. Tām eglītēm, kuras neizpērk, novāc skujas un izvāri skuju dzērienu. Varēsi internetā iztirgot kā vitamīniem un hlorofilu veselīgu dzērienu. Made by Tracers.
#1
2025-01-02 10:40
tracer: nu ja😄
un egliisbu stumbrus notirgoshu svimpim
lai ir ar ko pagrabu kurinaat😄
#2
2025-01-02 11:03
Gerbera: Man patīk humors!
#3
2025-01-02 11:16
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Naudas dāvana kāzās - summa? (37)
Cik naudas likt dāvanu aploksnē kāzu dāvanai, ja nav lielu ienākumu un esmu viena?
Iesakiet restorānu Rīgā senu neteiksim - vecu biedru ... (10)
Galvenais akcents - kaut kāds nosacīts privātums - varētu būt galdiņi nišās vai kā tā... Kas no biedriem nav redzēts 5 ...
Viesu namiņš romantiskai atpūtai (9)
kāds varētu ieteikt kādu jauku viesu namiņu..burvīgai atpūtai..nu tā lai pa skaisto..un romantiski...
SPA -nedēļas nogale (12)
iesakiet kādu SPA nedēļas nogalei Latvijā, Igaunijā pāris dienām
Kartings Rīgā vai Rīgas tuvumā? (3)
Kurš ir vis izdevigākais kartinga variants Rīga, vai netālu no Rīgas?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅