![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: un lai nebuutu nekaadas nikoshanaas te man jaunajaa gadaa
ja tracerits saka ka samiilees.tad samiilees viirs un vaards zveeru pie savas maajas pagraba🥳 #1 2024-12-31 11:58 Starp_citu: Jēziņ, tracerītim gan būs noslogots nākamais gads.. kamēr visus oho pasažierus/res samīļos!!!.....īpaši, ja kāds būs pirms tam jāpierunā..
#3 2024-12-31 16:51 VECA_PIEPE: Tracer, lai Jaunā Gadā esi vesels, mundrs un, lai Tev tiek tāda riktīg´maktena brūte pie krūtīm-
nu tāda, kā apķersi, tā, lai vari priecāties: "Ui, cik liela, apaļumiem īstās vietās, ui, cik visa daudz...un tas viss ir mans!!!" :) #4 2024-12-31 20:39 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Liekas aizdomīgi (9)
Vai jums neliekas ka LR adminisrācija rīko randiņu 9 ietekmīgākajiem ASV uzņēmējiem ar Turcijas prezidentu?
Latvieši tādi, latvieši šādi... (19)
Latvieši tādi, latvieši šādi. Vai latvieši par daudz nestāsta cik viņi slikti, salīdzinot ar, nu nezinu, citiem? Varbūt ...
Pataloģiski meļi? (19)
Vai kāds Latvijā vēl tic un klausās, ko runā valdība un deputāti? Vai arī visi ir pārliecināti, ka tie ir pataloģiski ...
par nodokļiem (16)
Jau valdība plāno paaustināt nodokli no 21 un 23.Cik lieliem tiem jābūt , lai Valsti glābtu? | ||||||||