![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
raina1970: Fargo- nu piebremzē biki.. Jā, cilvēkam parastajam- tur to sarkano karogu būtu pāri galvai- ietīties un apsegties.. bet - jaunam puikam-- kuiram pašam adrenalīns nāk pa ausīm ārā-- tas bija izaicinajums... spītība, lepnums- re kā es varu-- 10 gadus vecāku, spožu, atraktīvu temperamentīgu madāmu ne tikai , sorry- izdrāzt, bet- noprecēt.. kas būs pēc tam- to jau nedomāja.. Starp citu- Timma nav pirmais viņas vīrs, kurš ir kapu kalniņā. Par Jāni jau rakstīja- viņš visu darījis- uz pilnu klapi, ar azartu, degsmi- vai sportā, vai visur citur.. Tam var ticēt-- sportistiem ar to adrenalīnu, un adrenalīna atkarību ir ļoti jāuzmanās.. Bez tā- nav uzvaras, bet kad par daudz- tad ir skāde liela. Šoreiz nu ir tas otrs variants. Madāma tajā pārī bija 10x spēcīgāka- kā dzīvespieredzē, tā visos spēkos- gan gaišajos, gan tumšajos.Iznākums gan iestājās ātrāk , kā gibētos.
#1 2024-12-18 16:00 fargo: es pret viņu biju saaudzīgs. ne vārdu minu, neko. bet lietas un darbus ir jāsauc savos vārdos. kārtējo reizi izskatas, ka jo skaļāk, jo labāk. moš sadzird? un par muļķi es sevi saucu biežāk kā jebkuru citu. tā ka... arī tas ir saudzējoši.
#2 2024-12-18 18:21 raina1970: Katram savs viedoklis, bet nu-- saukt puiku par mulķi-- nav īsti korekti..pat bez vārda minēšanas. Manuprāt.. Starp citu- viņi bija preceti 4 gadus... Ka lai saka-- neviens nepiedzimst ar 100 procentu zināšanam par dzīvi un saprašanu- kā labāk rikoties tāda vai šitādā situācijā... un katrs iet savām macībām un ceļam cauri -pats.. kādam sanāk klupt, krist- un celties, kadam tie pārbaudījumi ir- nepaceļami... kā soreiz. Žēl, ka tā.. Vai skaļi bļaujot- ak tāds muļķis - kāds kaut ko sadzirdēs-- nē.. jo tā dzirdēšana un saprašana nāk no - skaistajam iekšām, ne no āras.
#3 2024-12-18 19:42 fargo: nekādai žūžošanai šādos jautājumos vietas nav. viņš ne tikai sagājās ar to personu, viņš vēl izdarīja slepkavību. nekam viņa dzīvē nebija vēl tālejošāku, negatīvu seku, kā šīm. ņemot to visu vēra, nosaukšana par muļķi ir ļoti maiga un rezervēta.
#4 2024-12-18 22:46 CoCoSan: Tā tik vēl trūka melnās atraitnes aizstāvēt. Būtu Timma taxists, fig tai bābai viņš interesētu. Visas tā rusņas duņkas izsalkušas pēc lakšarī dzīves, pār līķiem pāries, aci nenomirkšķinās.
#5 2024-12-18 23:44 CoCoSan: Mums pilna valsts ar "latviešiem", kuri mājās un ne tikai sazinās slāvu valodā un kirilicā. Ir dzirdēts, kā tā ukrainiete runā ukraiņu valodā? Tautības ieraksts neko neizsaka. Tev ir tā tautība, kādā valodā tu domā.
#7 2024-12-19 08:39
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vajadzīgs nedārgs plīts meistars (9)
Vajadzīgs pieredzējis plīts meistars,kurš varētu pārmūrēt plīti lauku mājā par abpusēji pieņemamu cenu. Vecā plīts jau ...
Vajadzētu aku siltināt, bet ir viens bet. (16)
Ja pareizi saprotu, siltinājumam ir jāiet vismaz metru gar grodu zem zemes. Bet slēpjas tur, ūdens līmenis akā ir ...
Vai plānos istabas aizkarus var droši balināt? (6)
Vai plānos baltos istabas aizkarus var droši mērkt iekšā balinātājā?nevar sairt?... .. vai mazgāt tikai pulverī?
Loga ailes apdare (11)
Ir ielikts logs un šķirbas aizpūstas ar putām. Jautājums tāds, ar ko lai nosedz tās putas lai būtu smuķi un droši, ka ...
Koku / liepu apzāģēšana (7)
Vai kāds var ieteikt firmu vai personu, kura veic koku apzāģēšanu Rīgā par saprātīgu cenu. Var rakstīt individuāli, ... | ||||||||