![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Freddy Krueger: Mūsu propoganda gan stāsta, ka nemaz tik jauku putleram tanī brics neesot gājis...
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/24.10.2024-krievija-ne gust-brics-valstu-atbalstu-ukrainas-kara-jautajuma.a573895/ #1 2024-10-25 15:53 True: Vispār jau šis karš pierādīja cik muhosranska ir vāja, gļēva, melīga, tupa karotāja. Arī lielākā daļa muhosranskas iedzīvotāju izrādījās riktīgie šarikova pēcteči. Nebūtu tās cilvēku masas, sen jau pakāstu.
#2 2024-10-25 17:30 tracer: nu nav jau no svara cik duma noziedziga ir krievija
ljaunuma iemiesljums ir krievija.to visi zin un piekriit bet no taa nemainaas ka vinji dara ko grib.un uzspljauj uz paareejiem bet aizdomaajaties..krievi iet karot.mirt.par naudu protams.bet iet vai kaads eiropietis ietu? domaaju reti kursh tasbka amerikaanji iirijaa vai afganistaanaa tur dezuureja.neskaitaas jo paarspeeks un ierochi moderni bija..kritusho ljoti maz amerikaanju viduu nezinu kaa juus domaajat es uzskatu neviens nato karavirs nestaatos pretii krieviem ierakumos un tu redzam ukrainaa.cik ljoti nobijushies karot ar krievu #3 2024-10-25 17:58 tracer: man tik interese
ko teiks nato.rietumi.kaadu giimi raadiis kad lutins iesoljos kijevaa? tad arii muusu generaalji skatisies mutee un slavinaas nato? man piemeeram jau tagad taadam nato ticiba nulle ja krievs naaks.nato atkal zlembaas un nosodijumus tik izteiks vot tieshaam gribu redzeet..ko shie teiks.kad ukrainjus nositushi buus krievi kurvrietumu demokrastija.veertiibas? katru dienu ukrainji mirst.a gleevie rietumi tik drukaa bukletinjus ar sankcijaam ar kuraam putins jau savu atejunizliimeejis tapeshu vietaa #4 2024-10-25 18:07 tracer: un varu dereet.kautkad jau beigsies tas karsh
un atkal solcs ar merkeli bucosies ar putinu #5 2024-10-25 18:10 homo_ursus: Duriki savākušies 👆 redziet, Putins neļauj pat naktīs gulēt. Ko bāžaties un ejat pīļu gājienā aiz saviem šakāļiem Krievijai virsū. Tā bija, ir un būs ar savām tradicionālajām vērtībām, dižo tautu kopumu, vēsturi. Tā sēdiet ar saviem pidarasiem un nekvekškiet. Runājiet par sev tuvām tēmām, piem., kurš kuram šovakar straponu slidinās utt. Neleciet uz lauciņu citus mācīt, ja līmenis apstājies pie mašīnīšu stumšanas pa istabas kaktiem.
#6 2024-10-25 19:19 siikaa16: Negribu redzēt, ko NATO darītu, ja uz šejienu vilktos tā varza. Ceru, ka ukraiņi viņiem parādīs "kur vēži ziemo".
#7 2024-10-25 19:45
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Bīstami amati (18)
Augstie āmati tadi kā VID vadītajs/taja likas bīstami - par nāves iemēslu tā pēdējas vadītājas nekur neatradu ne vārdu.
Vai oHo ir iespējams satikt arī kādu etnisko latgali ... (29)
E smu cēlies no ļoti senas latgaļu dzimtas. Mani divi radinieki,brāļi,pat pirmās Krievu okupācijas laikā,bija spiesti ...
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai - par daudz vai par ... (37)
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai veido 0,8 no IKP. Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam "Bayraktar"5 ļimoni(tā gan ...
Kādu valsts nodokļu politiku mēs gribētu? (30)
Davai tagad pārmaiņas pēc drusku par politiku :D Abstrahēsimies no šīsdienas situācijas un pieņemsim, ka esam kļuvuši ...
Policijas darbinieks (32)
Sveiki. Gribeju noskaidrot ko darīt ja uzzināju ka policijas darbinieks ir izsitis cilveku datu bāzē, bez iemesla( ... | ||||||||