![]() | |||
|
|
Iepazīsties
170 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Vineta: Kāds fināls. Es neko sliktu neuzrakstīju, bet mani diskvalificēja. Tad jau pirmā vieta skaidra, bez cīņas jau vietas sadalītas. :D
#1 2024-10-23 12:51 tracer: kush.kush.runaajiet luudzu klusaak🥺
es dzirdu kaa gar manaam namadurviim grabinaas ciikstones🥺 klusinjam rakstiet man.sarunaats🥺 cukstus kkmuniceesim paldies lar sapratni daamas bucinjas🥺 p.s un jautaa kur esmu .sakiet ka komandejumaa aizbraucis🥺 tsss #3 2024-10-23 14:47 VECA_PIEPE: Tracer,...tas, ka Tu iri jampampiņš, tas sen jau ir skaidrs,...bet tas, ka Tu iri naivs, nu tas točenīt, ir jaunums! :DDD
Onkuliņ, ta tāds naivums: *Uzvarētājai balvā vakariņas kopā ar Traceru!* Tavā vecumā ir augstākā kalngala nepiedienība- par kādu randu un par kādām vakariņām ar uzvarētāju Tu esi sacerējies, ja ne kādu *finālu* Ohujiņā ne šovakar, ne rītvakar,...ta i ne 3xpiecgades uz priekšu, virtualis publika nesagaidīs? Šī cīņa ir mūžiga! #6 2024-10-23 20:41 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur padejot? (12)
Padalieties ar pieredzi vai "viena tante teica" līmenī! Dejojama mūzika un publika virs 30 gadiem!
Ko apskatīt Klaipēdā (4)
Brīvdienās ir plāns aizbraukt ua Klaipēdu. Ko intresantu varētu tur apmeklēt, neskaitot delfināriju un Kuršu kāpu???
Helovīns (21)
Kā rīkosieties ar jauniegūtā paraduma -" saldumus vai izjokosim" mazajiem kaimiņmājās mītošajiem ,piekopējiem Helovīnu ...
_Dziedi ar zvaigzni_ (19)
Es jau saprotu, ka sekli un nav jau opera, bet .. :D Kaa jums patiik siis sezonas TV3 _Dziedi ar zvaigzni_, ko tagad ... | ||||||||