![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: a varbut esmu ainaars slesers?
a varbut straadaaju vinja komandaa? taapeec jau algu sanemu neko nedarot? varbut man maksaa par komentiem? lai laba veseliiba ainaara kungam🙂 #3 2024-06-13 09:09 988: AS noteikti neesi, vinam nav tik suliga valoda, ka tracerim, cik atceros. Komanda varetu but. Izskatas, strada virsstundas. Teici, tik stundu vai cik tur... 🤔😄 Lai laba (veseliba)! Protams
#4 2024-06-13 09:23 tracer: virsstundas straadaaju citaa organizaacijaa
ar pasaules dabas fonda finansiaalu atbalstu esmu valdes loceklis bezpelnjas organizaacijaa "rakariitis"🥺 patlaban izstraadaajam metodologiju sievieshu labturibas veicinaashanai liels izaicinaajums . kaa maseejot sievietes smadzenju garozu panaakt apaksveljas novilkshanu #5 2024-06-13 10:25 988: Aha. Darbs aizraujoss, kaulus nelauz. Bet aldzina maza. Politiska karjera var neizdoties. Neesi domajis par rezerves variantu, Life Coach treneris=tads, kurs maca citus dzivot 🤣 Tev neapsaubami ir dotibas. Un, apbrinojami, gribetaju macities "dzivot" nekad nav trucis..
#6 2024-06-13 12:31 tracer: Nu kaa tad😳
Nebuutu es te paijaajis juus ar eziisha cimdinjiem rokas Nelaimes reegs jau sen kliistu pa oho treptelpu Visas buutu gruutas.paraadu pirdzineeji uz koka zirdzinjiem vajaatu alimentcikus😃 Daudz nelaimiigo buutu #7 2024-06-13 13:12
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Latvija ir tiesiska valsts (33)
Riskēšu uzdot šo jautājumu. Un pamatojums ir sekojošas pārdomas: 1) apmēram 30% no nodokļu maksātājiem nav pilsoņu ...
Vai latviešu sabiedrība ir stipri patriarhāli orientēta? (51)
Tā apgalvoja Juris Rubenis - nesenajā intervijā 1:1 LTV1. Sievietei šeit esot grūtāk izsisties dzīvē. Jā vai nē? Un ...
9 maijs. (32)
Neteikšu neko ne sliktu,ne labu.Atstāšu to jūsu ziņā.Tad nu par un pret!Kāpēc būtu vai nebūtu jāsvin!?
Vardarbība ģimenē - iesakiet, ko darīt. (23)
Pirms vairākiem mēnešiem, ievācās jauni kaimiņi. Vismaz divās nedēļās reizi. Dzirdu, ka vīrietis sit sievieti. Ģimenē ...
Šorīt saņēmu kaimiņa - krieva - sveicienu Latvijas svētkos! (50)
Jā, šorīt, 18. novembrī, pamodos no skaļas urbšanas trokšņa - acīmredzot, tā kaimiņš - krievs - sveiva mani Valsts ... | ||||||||