![]() | |||
|
|
Iepazīsties
460 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: nezinu kaa ceesiis.bet riigaa var garshiigi paeest pa 5-6 eiro.ar zupu.otro un saldo
neticu ka ceesiis to var kur izdariit to piemeers sigulda..tur cenas kosmosaa visam bet nesaprot ka lohi reiz beigsies.jo latvija maza un ar taam rudens lapaam ilgi nevarees cakareet vecriigas liktenis garanteets #1 2024-06-11 19:02 jozolsen: PSRS mantojuma ´domāšana´ dzīvo mūsos un mūsu bērnos-turpinājums. Sākās ar Jūrmalu vēl pagājušajā gadsimtā..Par Jaltu nestāstīšu.
#2 2024-06-11 19:08 lapsene58: Gribās jau kādreiz dzirdēt kaut ko labu, jo ir arī kas labs, redzīgai acij taču vajadzētu arī to redzēt. Piekrītu tavam rakstītajam, saprotu, ka tev nervi netur redzot cik cilvēki akli.
#3 2024-06-11 19:08 LaskovijMerzavec: Kur tad ir Tracera slavenais restorans ar zupu pa 1 eur un kabonādi pa 1 eur????
/ . Divana vaidētāji / #4 2024-06-11 19:15 tracer: laskovij.shokolaades puiseen
ne pa teemu.tu te suukaaji tekstu ka mammas malku kurinot ja tu nebuutu nko suukshanas smadzenju garozu mitrinaajis savu varbuut saprastu ka tracers.noliktavas direktors ar pusmiljona apgroziijumu tiek pie paleteem tev to nesaprast.ej uz darbu un turlini caapstinaat lohs koncenijs😀 #5 2024-06-11 19:32 LaskovijMerzavec: Tracerit
ja Tu butu noliktavas direktors, Tu nepirstu divāna ikdienas cik viss ir slikti
.
#6 2024-06-11 19:42
Pārējos 18 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
OHO pasākumi (32)
Vai ir droši apmeklēt OHO privātpersonu izsludinātos pasākumus (pirtis u.c. reklamētos tusinus)? Vai kādam ir pieredze? ...
Vecmeitu ballītes organizēšana (22)
Tākā mani izvēlējās par organizatoru, tad nu ķeros pie lietas. Bet es to daru pirmo reiz. Padalaties pieredzē, cik un ...
Kalnamuižas SPA (10)
Vai kāds ir bijis Kalnamuižas SPA (muiža netālu no Skrundas)? Ir vērts atpūsties wēkendu?
Atpūta Liepājā (8)
Jautājums Liepājniekiem u.c. kompetentajiem ;) Tā nu ir iegadījies, ka man ir iekritušas trīs nepilnas dienas, kas ... | ||||||||