![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tracer: latvieti neuzvareet😃
diizis forever😃kam interesee ka nojaats? galvenais ka aadas seedeklji..daudz podzinju panelii😃 un obligaati ja engeljacis un panelja apgaismojums vai nu balts.zalsh.zils..tas obligaati..tikai lohi brauc ar parastu panelja apgaismonumu😃 tas nekas ka suuknjus.sprauslas automaatus remontee par triis medneshalgaam😃 eed roltonus.taupa uz prezervatiiviem(uzrunaa oho kundziites kuras nepaliks gruutas)😃 stils ir galvenais😃 #1 2024-05-08 16:26 tracer: ko nu man kapeikmilim konkureet ar tiem diizeljgalvaam
shie visas ciksiites man nocelj🥺es kaa izbraucu lauku apviduu taa meicas apsplaudija manu renault😃 ar taadu luuzeri kategoriski atteicaas kopoties 🥺a man kopoties gribas.🥺apsveru iespeeju renault embleemu aizstaat ar vismaz audi embleemu #2 2024-05-08 16:32 CoCoSan: Es vēl saprastu, ka šito hujāciju raksta 22gadīgs dalbajobs. Bet nu kamon, sirmgalvim smiltis birst no pakaļas. Bērna prātā pilsonis.
#3 2024-05-08 16:32 tracer: coco.kaapsi manaa renault?🥺un par ietaupiito naudinju es tevi ar cukuruudeni un bonbongaam pacienaashj🙂
#4 2024-05-08 16:58 CoCoSan: Nekāpšu. Nedzeru cukurūdeni un bonbonkas pati varu nopirkt. Moš vecvecvecmāmiņu kādu uzaicini tripā.
#5 2024-05-08 17:13 jozolsen: Pagājušās brīvdienās uz ceļa.. Lēni ,ap 70, brauc 2 mašīnas.. Apdzinu urn redzu..Pirmais bija BMV elekto mazais ar avarijkām, otrais Fords..
Elektro laikam mēģināja tikt līdz uzlādei. Fords ja nu kas, lai var aizvilkt.. #6 2024-05-08 17:20
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Dzesēšanas šķidrumu dzen ara caur drosibas varstu (12)
Dzesesanas skidrumu dzen ara caur drosibas varstu, varbut kads zin kur ir problema?
Piekabes āķis un bremžu spēka regulators (slogotājs) (28)
Tie, kas reāli sajedz par auto lietam, lūdzu izsakiet savu viedokļi. Cik zināms, mašinam ar piekabes aķī bez slogotāja ...
Videoreģistratori - vai kāds lieto videoreģistratorus? (9)
Skatījos rusdtp.ru. Lāčuzemē tie populāri CSNegadījumu izvērtēšanā, kā arī sniedz info,kādi ir satiksmes dalībnieki ...
Kāpēc raustās gāzes slēdzim gaismiņas (6)
Braucot gāzes slēdzis salonā sāk pīkstēt un raustās sarkanās gaismiņas.Dažreiz gaismiņas raustās bez pīkstēšanas.Kad ... | ||||||||