![]() | |||
|
|
Iepazīsties
140 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tracer: Labs😃mees te ienirdzam par saviem auto.bet krieveljien gan suudi
Shie tagad tik kiinieshus vsr kinieshus nopirkt Pat auto nosaukumu gruuti izrunaat Yotobe rrdzeeju kaa shiem lielaa salaa gaazes pedaalis noluuza salonaa.no plastmasas izraadaas😃 #1 2024-05-08 12:35 Svimpis: zhurkas ir E36. Razhoja pirms aptuveni 20 gadiem+. 3.seerija. Pirms tam bija E30, taas sauca par huljigankaam. Razhoja no 82. liidz 93.gadam.
#5 2024-05-08 17:43
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Klimata kontrole,taustiņš ECON (5)
Sveiki!Vai kāds var paskaidrot,ieteikt kā pareizi jādara ar kondicionieri,izslēgtu turēt tagad rudenī,un ...
Opel Astra H 1.7 cdti panelī neiedegas kvelsveču lampiņa . (4)
Pirms piedarbināšanas neiedegas kvelsvecu lampina. Pie kādiem grādiem viņai būtu jaiedegas ,un ja nedeg ,kas varētu ...
Auto ar stūri labā pusē Latvijā (24)
iespējams, ka kāds iesmies, bet man jautājums-vai es, latviJiešu autovadītāja drīkstu braukāt Latvijā ar auto, kuram ... | ||||||||