FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  02-05-2024 23:36 11  15

par av2/postremo

Atljaushos publiski, ibo pilsonis ljoti aktivi visaas iespeejamaas auto teemaas kaut ko meegjina ierakstiit.

Sajeegas no auto vinjam ir nav vispaar. No vaarda - vispaar. attieciigi - ja vinjsh kaut ko saka/iesaka, patiesiibaa - viss ir tieshi preteeji.

Par teemu - vai taadu klaunu kaads servisaa njemtu. Nu, ne jau reaalaa darba dariishanai :D vnk papiirus kaartot, durvis klientiem atveert. USA katram loham mazkvalificeets darbs atradiisies.

Par servisa teemu - vienaa komentaa vinjsh pats izmuldeejaas. Nu, neba bankaa kaa board member seezh :D

kokosani - beach, please auto izmaksas
citi ieraksti Svimpis d-grāmatā
Komentāri
CoCoSan: Izņemot kā par miskastēm un uzdirsieniem, ar šo pilsoni ir par ko parunāt?
#1
2024-05-03 08:43
Svimpis: sony tv iipasnice - nav skaidrs, par kuru tu runaa - postremo vai posta afftaru. sakopo domas!
#2
2024-05-03 09:37
Bazhix: Ar ko fanošana par bmw/hydai atšķiras no fanošanas par kādu konkrētu tv?
#3
2024-05-03 09:59
Svimpis: meegjinaashu. ir dazhaada fanoshana, es par saveejo. es fanoju nevis ´´tupa´´ par brandu, bet par taa konkreeta modelja iipashiibaam - vadaamiibu, performanci, utjpr. taapat es fanoju par TV - bet par konkreetas tehnologjijas/matricas veiktspeeju. Tas ir OLED. Es fanoju par konkreetaam austinjaam. konkreetiem modeljiem. Nu, piem., HifiMan Arya. Par sho austinju skaneejumu, soundstage, utjpr. Jo es ceertu teemu. Savukaart, blatot ar ´´soņī´´ - nu, kuda :D man par to naak reeka. Tb., 90tajos nopirkta leetaakaa poddleka, bet lepnums muuzha garumaa :D
#4
2024-05-03 10:05
CoCoSan: Muahaha, un šito šķidrumu laiž ar puņķiem līmēto rādio vef dīdžejs 🤣🤣 nu psc, zeme atveries.
#5
2024-05-03 11:41
Svimpis: atsuuti sava sony tv bildi, moska pachots manaas aciis sacelsies :D
#6
2024-05-03 11:43
CoCoSan: Uzdročī tak uz savu elīnu, jeb tā ir strāšnāka par getliņos izmestu sony tv. 🤣
#7
2024-05-03 11:46
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

VW new Beetle atsauksmes (8)
es veletos iegadaties sava ipasuma vw new beetle, vai kads varetu pateikt savu pieredzi ar so automasinu? No ka ...
Mirgo kvēpu filtra lampiņa (12)
Forister 2011. Manuālis saka ka nekavējoties jābrauc uz Kundendienst, jo būšot schāde motoram un filtram. Kā es pats ...
Toyota Avensis 07 2.0 D4D (9)
Braucot pusceļā iedegās VSC un TRC OFF un orandžā dzinēja kļūda,atlikušo ceļu bija samazināta jauda 100km robežās. Ko ...
Aktivators (11)
http://www.aktivna.lv/ru/princip - kas par brīnumu? Jaunais, revolucionārais aktivators vai tāda pati pseido - ...
Eļļa Passat B6 1.9 TDI (9)
Situācija sekojoša, automašīnai izdilušas vārstu gumijas un eļļa nonāk degkamerā. Līdz ar to ir mazliet zils dūms. ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅