![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
jozolsen: Interesantākais ir ar 8ooo elektroautinīem..Latvijā nav remontnieku, iekārtu, nav apmācītu speciālistu!!
#1 2024-05-02 22:52 Svimpis: nu, kameer nekas ar elektroniku/jaudas dalju nenotiek, brauc pohujaa. Kad tur kaut kas sapliist, tad ir remonti, kas ierakstaas 5 ciparu summaas [un, protams, naivaa ceriiba izvilkt uz garantijas reekjina]. Bet jaa, elektroauto ´´gaishaas´´ puses veel tikai priekshaa. Bateriju mainjas vien buus ko veertas!
#2 2024-05-02 22:55 jozolsen: Lai nomanītu baterejas jānoņem pusauto .. Viņas ir pašā apakšā zem visas grīdas.. Par to jau nestāsta un neraksta nekur..
#3 2024-05-02 23:02 Svimpis: strunts taa nomainja. Pats bateriju bloks maksaa 20...60.000EUR. Un staasti par atseviskju modulju mainu [taas baterijas sastaav no 10..20 identiskiem moduljiem] ir slapjie sapnji, ibo - ja taa bateriju paka saakusi spraagt nost/degradeeties, tas degradeeshanaas process skar VISUS moduljus, tur atseviskju to mainja nav risinaajums [nu, uz paardoshanu - jaa, der]. Elektromotora mainja - ntie tuukstoshi EUR. Elektronikas/jaudas daljas mainja motoram - tuukstoshi + jaabuut atbilstoshai kvalifikaacijai.
#4 2024-05-02 23:06 Bazhix: Braucot 80k gadā un kaut cik ievērojot noteikumus, vismaz 3h tiek pavadītas auto. Tur toč nav līdz tantēm - ne oho, ne kādām citām :)
#5 2024-05-02 23:41 Svimpis: nez, neesmu stundaas reekjinajis, bet PL/DE/NL [ja jaamauc], videejie aatrumi ir 80+km/h. Tb., pa shosejaam iet 160..180+km/h. Bet taa - nu, ja ir kaads pasaakums: koncerts, izstaade, weekends, piem., DE, tad sanaak pa 700..800km dienaa nesaspringstot nobraukt. Taa tas nobraukums sakraajas.
#6 2024-05-02 23:46
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Volvo XC60 atsauksmes (1)
Sveiki, vēlētos dzirdēt kādas atsauksmes no šīs markas auto īpašniekiem, vai kam ir pieredze ar šo auto. Vizuāli ...
Smēre bremžu suportiem? (20)
Tiek meklēta smēre bremžu suportu pārlasīšanai?! Konkrētāk SEAT Leon (2007. gada) vadīklām, bremžu cilindriņam un ...
Ja ir noskrāpēts auto un liecinieki bez paraksta atstājuši ... (14)
Auto numurs man ir, bet policiju iesaistīt negribētos. Sazināties ar vainīgo tikai pēc auto numura jau nav iespējams. ...
Hidroizolācija lukturim aizmugurējam (6)
Kaa labaak uztaisiit hidroizolaaciju 3 golfam paklaljaa vienam lukturim? | ||||||||